• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminka, Stará Lysá. Hledám kamarádku

1. dubna 2013 
Hledám touto cestou potenciální kamarádku - maminku na MD na popovídání, setkávání, hraní dětí...
V krátkosti o mně - lékařka, roční holčička, " sama" ve vesnici :confused: , zájmy - zvířata i rostliny, malování, látkování, výchova a výživa, psychologie, mezilidské vztahy, gymnastika, horolezení, všední starosti :confounded:
H.
7. čer 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hledám taky kamarádku. Jestli máš pořád zájem, můžeme si dát někdy "rande" třeba na dětském hřišti. My bydlíme "Za Pecí" a jsme tu přes den sami doma tři: moje maličkost (30), jeden raubíř (4) a jedna malá princezna (2). Jinak mě baví leccos, ale se špuntíky mi zbyde čas nejvíc na zahrádkaření, vaření :confounded: , výchovu ratolestí a úklid :grinning: Nejhorší je to teď přes zimu, kdy se nedá venku nic moc dělat, tak se snažíme tvořit. Ale přes léto rádi jezdíme na výlety na kole nebo vláčkem třeba do Poděbrad na pravou jadranskou zmrzlinu. Budu ráda když se ozveš. Bylo by fajn s novým rokem začít i nové kamarádství :slight_smile: P.
2. led 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hz5 Ahoj, hledám taky kamarádku. Jestli máš pořád zájem, můžeme si dát někdy "rande" třeba na dětském hřišti. My bydlíme "Za Pecí" a jsme tu přes den sami doma tři: moje maličkost (30), jeden raubíř (4) a jedna malá princezna (2). Jinak mě baví leccos, ale se špuntíky mi zbyde čas nejvíc na zahrádkaření, vaření :confounded: , výchovu ratolestí a úklid :grinning: Nejhorší je to teď přes zimu, kdy se nedá venku nic moc dělat, tak se snažíme tvořit. Ale přes léto rádi jezdíme na výlety na kole nebo vláčkem třeba do Poděbrad na pravou jadranskou zmrzlinu. Budu ráda když se ozveš. Bylo by fajn s novým rokem začít i nové kamarádství :slight_smile: P.
2. led 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :slight_smile: ja jsem z Lyse nad Labem :grinning: bydlim primo u nadrazi :grinning:DD a ted mam 10mes dračici :grinning: tak neni problem se nekdy sejit .... :grinning: jen aby uz bylo ale poradny jarni pocasi :grinning: jinak chodime ven i kdyz hezky neni ...
1. dub 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek