• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nová snažilka : )

22. května 2012 
Ahoj holky,

jsem tady nová a ráda bych se k vám přidala. S manželem jsme se zrovna začali snažit o miminko. jednoho rošťáka, skoro třletého, už máme doma. Vůbec nevím, jak to tady funguje, tak budu ráda, když mi někdo poradíte, popř. mě "uvedete do děje" tady.
Děkuju Dominika. : )
3. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky.My tedy se znažíme už přes rok.A pořád nic. Beru vitamínky,piji Kontryhel od MS do ovu a tenhhle cyklus jsem přidala ještě Kotvičník. Sleduji čípek a musím také i měřit (řekla mi to na gyndě).
5. dub 2012 v 16:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Mohla bych se přidat? Snažíme se už přes rok a půl a stále se nedaří....

@masel Ten kotvičník se pije před nebo po ovulaci?
7. dub 2012 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@masel A jaké bereš vitamíny?
7. dub 2012 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak my se snažením teprv začínáme, poslední MS jsem měla v březnu, tak jsem zvědavá, jestli se nám to podaří napoprvé, stejně jako u prvního prcka.
Neberu teda nic, žádné vitamínky ani čajík nepiju, zatím, tak uvidíme. : )

anag: A u dr. jsi byla? Jestli je vše v pořádku?

masel: Teda, to je fakt hodně věcím, tohle vůbec neznám. :confused:
7. dub 2012 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda...My jsme se s přítelem ani snažit nemuseli...Jak to přišlo, tak jsme to nechali :slight_smile: Kamarádky mamina mi ale říkala, že jedna její kamarádka s manželem se snažili o mimčo asi 4 roky.Pořád nic, paní už z toho byla celá špatná a tak si řekli že to nemá cenu a utli to. Vyprdli se na snažení a za dva měsíce se radovali že budou mít mimčo :slight_smile: Prostě to chce o to neusilovat a ono to půjde samo :slight_smile:
7. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No, tak já o to zas až tak neusiluju, nechávám tomu volný průběh, jen jsem zvědavá, zda to půjde tak bezproblémově jako u prvního. : )
7. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tu nová,také se snažíme o miminko,máme 5 letou dceru :slight_smile: Ráda bych někam chodila a a sdílela svoje radosti i starosti u první dcery jsem chodila na miminko.com,ale to už je zrušené:frowning2:My už se snažíme cca půl roku intenzivně a pořád nic ,mám nepravidelnou MS:frowning2:
7. dub 2012 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@white_tie Jo jo u doktora jsem byla. Dokonce už jsem brala i clostil a utrogestan a nic.
7. dub 2012 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@echinacea Jak jste se dlouho snažili u prvního mimča?
7. dub 2012 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme první dítě měli hned na první pokus :slight_smile:
7. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,my se snažíme již 2roky,byla jsem na laparoskopii a ted beru clostil a ultrageston.a zatim stale nic.ale uspěch je že mame krasna vajička. Každy říka,že maš přestat na to myslet,ale jednoduche to není.
7. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky se ráda přidám....jsem lajk... :grinning: máme za sebou první pokus o první mimi, tak uvidíme, jestli to vyšlo...včera jsem to měla dostat. :slight_smile:
7. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeeeeeee tady je novych snazilek.. my se dneska taky rozhodli ze se pokusime o druhe miminko mame doma 21mesicniho chlapecka.. tak chceme nejakyho sourozence.. pokud se do cervence nezadari tak pujdeme podle ovu testiku..
7. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ráda bych se taky přidala...začínáme nanovo tenhle měsíc...po vysazení HA se nám zadařilo hned druhý měsíc, no bohužel bylo to MT...ve čtvrtek byla poslední kontrola a máme povoleno :slight_smile:
7. dub 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No my už máme 5 letou a taky bychom rádi sourozence,ale já mám takový nějaký blbý tušení,nevím proč,že to bude běh na dlouho trať,dle Dr. jsem v pořádku,ale nevim,je mi divné že to nejde, když malá byla napoprvé a byly tam // hned,tenkrát jsme s tím ani moc nepočítali tak rychle :slight_smile:
7. dub 2012 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak prožíváte přípravy na Velikonoce? :grinning:
8. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
carrieb: Já Velikonoce vůbec neslavím, kdybych neměla doma kluka, vypustila bych je úplně. :grinning:

Jinak když to tady tak poslouchám, holky, mám strach, aby to u nás šlo tak bezproblémově jak u prvního. U malýho se zadařilo hned první měsíc a teď se snažíme od začátku dubna, tak uvidíme, jestli to bude mít nějaký ovoce hned, nebo ne.
A odkud jste, holky? : )
8. dub 2012 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@anag: To je mi líto, že nic. A co ti na to dr. teda řekla? Proč se nedaří? A budou s tím něco dělat, nebo vás prostě nechají snažit se dál?
8. dub 2012 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@white_tie Doktorka řekla,že to chce všechno čas,že tomu máme dát volný průběh a nemyslet na to.
Jinak já jsem z Velkých Bílovic to je na jižní moravě.
9. dub 2012 v 06:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anag: Aha, ti doktoři maj taky na všechno čas. : / No, mně je už pěkně blbě, stejně jako u Maxe, ale možná si to už vsugerovávám. Nemůžu se dočkat, až si budu moct udělat test. Tak snad nebudu zklamaná. : )
9. dub 2012 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@white_tie Třeba Vám to vyjde na první pokus.... :wink: :wink: A od kud jsi ty?
10. dub 2012 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Ahojky.Promiň,že píšu až dnes,ale byla jsem mimo počítač. Ten Kotvičník přesně nevím jak se pije.Prý se mže pořád,ale pokud jsi pak těhotná,tak už pak ne.Tak jsem ho raději pila jen od MS do ovu. Jinak jsem brala Calibrum a co my došlo,tak vitamín E,B,a kyselinu jsem dobrala. A odedneška do čtvrtka jsem v očekávání na MS.Teplotka si se mnou pohrává:slight_smile:.Včera 36,8 a dneska 36,9.
10. dub 2012 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag On ten Kotvičník je prý dobrý na uzrávání vajíček. A musím říct,že tenhle cyklus jsem měla i dosti hlenu kolem ovu.Zda to bylo po Kotvičníku nevím,ale přisoudila bych,že na to má velký podíl.
10. dub 2012 v 09:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@masel Díky. Už jsem si ho objednala,tak jsem zvědavá jestli pomůže.
Teplotu máš pěkně vysoko,tak snad tak vydrží..... :wink: :wink:
10. dub 2012 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anag: No, vůbec bych se nezlobila, kdyby jo. I když bych radši mimčo až v létě, stejně jako to první, ale nebudu vybíravá, že jo. : ) Já bydlím v Přerově (Olomoucký kraj).
10. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Také bych raději,kdyby zůstala alespoň na téhlé teplot,nebo i výše :grinning: .
Tak pak dej vědět,zda pomohl. :wink:
10. dub 2012 v 19:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky muzu se pridat ?Taky se snazime s pritelem o miminko uz od srpna 2011 a furt nic.. beru kyselinu listovou,magnesko a vitamin B, C a nic nepomaha..mate nejakou radu?? :slight_smile:
11. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych potřebovala nějakou radu,já už jsem z toho zoufalá já už ani nevím od kdy se snažíme,holky mám takovou intimní otázu kolikrát týdne máte sex když píšete že se snažíte? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To já jen tak ze zvědavosti :grinning:
11. dub 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jsem taky z Jižní moravy 30km od brna :slight_smile:
11. dub 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@echinacea Ja jsem z olomouce a sex s pritelem mam kazdej druhej nekdy kazdej treti den cetla jsem to v nejakym clanku na internetu to prej proto aby se vytvorily nejaky silny spermie.. ale nejak to nezabira.. :(
11. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek