• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nová snažilka : )

22. května 2012 
jjj :slight_smile: To se asi vytvoří,ale hlavně jde o to aby došlo k oplodnění no,my máme jednou někdy 2x do týdne,asi je to málo :unamused:
11. dub 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@solteeskaa Ahoj, a byla jsi uz doktora? Ja jsem na tom obdobne. Od srpna se snazime intenzivne a uz chvili predtim jsme to nechavali na nahode. A stale se nedari. Tento mesic jsem zacala chodit po doktorech, at uz se zjisti, kde je chyba. Vim, ze u nekoho to trva dele, ale jsem z toho docela zklamana :frowning2:
11. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1313 No ja taky jsem zklamana..vsude vidis miminka a tak te to zamrzi...znam to... :( Jako u cizich by mi to tak nevadilo ale co kamaradka to miminko...a tak to zaboli...Ja byla ted v breznu na operaci s vajecnikama tak ted se modlim aby to vyslo.. :(
11. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se taky snažíme. S manželem jsme byli na spermiogramu a naštěstí dopadl dobře :sweat_smile: Tak teď ještě já, moje doktorka mi podle ultrazvuku říkala, že je to vše ok, ale bohužel pořád nic. BT si sice měřím přes rok, snažíme se dost intenzivně, alespoň myslím :slight_smile: , ale ještě to nevyšlo. Myslím, že je hlavní problém v hlavě. Člověk vidí všude miminka a praštěná sousedka do nás tu a tam rýpne, ach jo. No snad se brzy zadaří a všem držím mooooc pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@solteeskaa: Určitě se přidat můžeš. A u dr. jste byli? Mně se to nechce zdát, že vás dr. nechávaj tak dlouho se snažit a tvrdí, že je to v pohodě. Nezkontrolovala dr. aspoň, zda je u tebe opravdu ovulace, apod.?

@echinacea: Tak u nás to je jak kdy, někdy každý den, někdy víckrát denně, někdy jednou, dvakrát, třikrát týdně. Podle nálady. Ale kdybych to měla zprůměrovat, tak cca třikrát týdně.
11. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie ja byla na operaci ted v breznu takze ted uz by to prej melo jit ale asi se snazim az moc..vsechny kamaradky mi rikaji nemysli na to ale jim se to rekne kdyz vysadili prasky a hned otehotneli oni nemaji problemy s vajecnikama :frowning2:
11. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@solteeskaa: To máš pravdu, jim se to lehce řekne. A věřím, že už z toho musíš být špatná, když to nejde. A co třeba vypadnout někam od lidí, jen s manželem, být sami? Nevěřila bys, jaký dělá změna prostředí divy. : )
12. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
white_tie To mne nenapadlo..myslela jsem si ze to bude jedno kde a kdy...ale zkusit to muzu treba to ma nejakej vliv to prostredi kolem mne.. :slight_smile: dekuji za radu :slight_smile:
12. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie To mne nenapadlo..myslela jsem si ze to bude jedno kde a kdy...ale zkusit to muzu treba to ma nejakej vliv to prostredi kolem mne.. :slight_smile: dekuji za radu :slight_smile:
12. dub 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@solteeskaa: Ono doma to už znáte a navíc je to takový stereotypní. Změna prostředí dokáže fakt hodně, budete oba uvolnění, nebudete nikam spěchat, a tak, užijete si to a uvidíš, že to pomůže. : )
13. dub 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Muzu se zeptat jak funguje mereni ovulace teplomerem?Cim vysi teplota dole tim je vetsi pravdepodobnost ovulace nebo jak to funguje?Dekuji za radu :slight_smile:
14. dub 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solteeskaa Ahojky, mrkni na tyhle stránky http://merenibt.xf.cz/index2.html. Je tam o tom dost napsané .....
15. dub 2012 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kdy myslíte, že má cenu udělat si test? MS mám dostat 20.4., ovulace měla být někdy kolem 5.-6.4. Jsem strašně zvědavá, ale nechci si dělat test moc brzo. Má cenu si dělat test předtím, než má dorazit MS?
16. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie Ahojky, já bych udělala první test až v den kdy to máš dost. Taky jsem dříve testovala dřív a pořád viděla nějaké duchy a stejně z toho nic nebylo.
16. dub 2012 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie - jsem na tom podobně :slight_smile: v sobotu má dorazit MS a mám co dělat se udržet a netestovat :wink: slíbila jsem si po ovulce, že do tý soboty vydržím, tak to nechci porušit,abych to nezakřikla :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sefova: Tak to jsme na tom stejně. I když bych už ráda, mám strach, že by to tam ještě nešlo vidět a já bych byla zbytečně zklamaná. I když se musím přiznat, že u prvního těhu jsem si dělala test už pár dní před MS a byl pozitivní.
17. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie - no přesně, mám strach z výsledku – z obou výsledků – pozitivní = budu strachy bez sebe, negativní = totéž! :slight_smile: při MT mi totiž vyšel pozitivní test až 5 dnů po očekávaný MS, takže pokud mrška nedorazí budu se bát o ten druhej vaječník a pokud to bude pozitivní…no to si asi dokážeš představit, budu se bát, aby bludička dobloudila kam má, aby bylo srdíčko, aby…ufff, no prostě samý aby... :wink:
17. dub 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jasně, že o vejcovod, nee vaječník...už mi asik hrabe :wink:
18. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jak jste na tom? : )
21. dub 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jsem tu nova a moc se nevyznam :slight_smile: chtela jsem se zeptat nevite jak dlouho po poceti je to schopny ukazat tehu test?
22. dub 2012 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajjinka08: Nemá cenu testovat dřív než v den, kdy ti má dorazit MS. Já mám zpoždění už od pátku a stejně tam jde vidět spíš jen "duch"-
22. dub 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie - tak mám novinku :slight_smile: jelikož mi ff graf posunul ms až na dnešek, tak jsem vydržela a testla až dnes ráno a mám //. sice po tom prodělaným mimoděložku nechci ještě moc jásat, ale mám z toho takový dobrý pocit, tak snad bude všechno OK :grinning:
22. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sefova: No tak to je paráda!!! Já tam taky cosi mám, ale myslím, že na fotce to ještě vidět moc nepůjde. : /
22. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie - díky! :slight_smile: neboj, zítra už bude silnější :wink:
22. dub 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie tak co sili ti ta carka na tehu testu?
24. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajjaa: Jo, sice zesílila trochu, ale už je viditelnější. Pokusím se vložit za chvíli fotku. : )
24. dub 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie a kolikaty den po ovul jsis delala test?
24. dub 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajjaa: No, počítám, že ovu jsem měla mít kolem 5. dubna (aspoň teda podle kalkulačky na netu) a test jsem si dělala tuším 20. nebo 21. dubna. A dnes je 24. a furt je slabá. Ale je možný, že jsem mohla mít ovu později, ne? Ve skutečnosti to jde vidět trochu víc, ale mám fakt debilní foťák. : /
24. dub 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie - jasně sílící čárečka, super! gratuluju! :grinning: je klidně možný, že se ti ovu posunula. já mívám 30-ti denní cykly a ovu mívám 17-18 DC. tenhle měsíc to podle grafu bylo dokonce až 19 DC.
25. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi :frowning2: ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto :dizzy_face:
25. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek