• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nová snažilka : )

22. května 2012 
@white_tie JA JI TAM VIDIM AZ N ATOM POSLEDNIM TESTE ALE VIDIM :slight_smile: hele nevis co by se mohlo stst kdyz jsem do ted pila malinik? nemohlo by to nejak ohrozit pripadne mimi?
25. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniska2 - ono je to tak, že ovulace je jen velmi krátký okamžik prasknutí folikulu a nikdo neví, kdy přesně k tomu dojde, takže proto to tam výrobci takhle uvádějí. někdo má pozitivní ovulační testy i 2–3 dny po sobě (pak se za pozitivní bere ten poslední - u tebe tedy toho 17.4.), proto je dobré si udělat i kontrolní ovu test třeba ještě večer, nebo ideálně kombinovat např. s BT
no za mě si myslím, že jste se tulili ve správnou ve chvíli :slight_smile: a pak mi vychází, že bys dneska mohla být tak 8DPO a to je ještě na testík brzy, zkus zase za dva dny, ty tlaky by klidně mohly souviset s těhu, u každé je to jiné, mě zpočátku nebolelo nic, ale okamžitě jsem začala trpět nespavostí :slight_smile: a výtok mám taky hustý bílý....budu držet palce, ať to vyjde :grinning:
25. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem ti krasne ja som mala obavy jestli tam neco nemam špatního a či nebudu nemocna nejak teraz som už kludna.No tu na karkulačke mi to ukazalo že som mala ovulku 19.4. dnes by to bolo teda jenom 6 DPO no ja budem testovat u vikednu pak se uvidí ale dnes tak kolem 5 hodine mi zmizli priznaky tak teraz mometalne ma už v pošve nič netlačii :dizzy_face:
25. dub 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muzu se zepat? dneska jsem 11 dpo a delala jsem si tehu test a je neativni, ms by mela doarzit zitra ale cipek je tvrdy a zavreny - ukazal by me to uz tehu test?
26. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjaa - čípek fakt nevím, ten jsem si nehlídala, ale třeba máš jen pomalejší růst hCG a ukáže se ti to později, á nébo se ti taky mohla posunout ovu (pokud jí teda nevíš nabeton) a pak by jsi mohla být třeba teprve 9DPO. každopádně zkus testit za dva dny a to už by se mohlo něco ukázat :wink:
26. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova no my to primo na den v ovu nestihli manzel byl na sluzebce ja mela ovu 13-14.4 a my se tulili az 15.4. takze nevim? kazdopadne vetsinou ms mam koncem mesice tak 26-27 a dneska nic a test negativni
26. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjaa - ale psala jsi, že ovu testík ze 17.4. byla testovací silnější než kontrolní, tak si myslím, tak se ti to klidně mohlo o dva dny šoupnout.
http://www.fertilityfriend.com/home/3c2110 - mrkni na můj z tohoto měsíce, první ovu pozitivní 6., pak začaly čárky slábnout, jenže mě pořád bolel podbřišek, tak pro kontrolu znovu testík a brzo ráno 9. jasně pozitivní. takže ff graf to takhle zaznamenal. mívám cykly fakt pravidelný a zrovna tenhle měsíc se mi to celý posunulo :slight_smile: každopádně hlavní je přece výsledek :grinning:
26. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova no jenze ja ten graf neumim vytvorit :( a ovu test jsem mela pozitivni 13 a 14 ne 17.4 a my se tulili 15.4 den po ovulaci je fakt teda ze 15.4 uz jsem ovu test nedelala- a co ty-uz jsi byla u dr? :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjaa - ještě ne, jsem objednaná na 15:30, aby se v práci nevyptávali, kam jdu :wink: tak si ale říkám, že jsem se měla objednat na ráno, páč už začínám být trochu nerves :unamused:
26. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjaa - to neva, toho 15. to taky klidně mohlo vyjít, plodné období je cca 3 dny před a 1 den po, takže i tak to mohlo vyjít...držím palce :wink:
26. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova :slight_smile: to uz vydrzis aspon se budes vic tesit :slight_smile: a kolikaty dpo jsis delala test? jestli jsem cetla dobre tak vam to vyslo hned ze?
26. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zadala jsem si tak cyklus po cca 32dnech a delaka ms 6 a vyslemi plodny i 15.4 tak uvidime
26. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjaa - já jsem se po prvním nevydařeným těhu zařekla, že dřív než v den ms testit nebudu, takže přesně 14DPO a čárky byly už hezký, někde kousek zpátky jsem dávala fotečku.
tobě se to sešlo jak na kalkulačce i ovu testíky, ale většinou je to různý - já mívala 30-ti denní cykly a ovu kolem 17DC a kalkulačka mi tvrdošíjně počítala ovulaci na 15DC
26. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova a jak jsi dopadla u dr?
26. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo já to zapomněla připsat :slight_smile: včera padla hláška "no něco tam je". to něco má 4mm. jako mimoděložko ještě nevyloučil, ale to spíš, že kvůli tomu předchozímu je opatrnej. já jsem si jistá, že to bude v pohodě :slight_smile: no co by taky chtěl vidět v 5+1tt, že jo? :wink: další kontrola příští pátek, to bude hóóódně dlouhej týden :confused:
27. dub 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sefova: Tak to moc gratuluju! Já jdu na kontrolu dnes, tak jsem zvědavá...
27. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie - držím palce a jsem zvědavá jak na tom budeš ty :slight_smile: dej pak vědět...
27. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sefova: Je to tam, ale není to ještě moc vidět, takže na další KO jdu za 14 dní. : )
27. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whit_tie - gratuluju! tak to jsme na tom úplně stejně, trochu jsem si to myslela :grinning: ale jsem ráda, že budu čekat jen týden a ne 14 dnů na další kontrolu i pro klid mojí dušičky :wink:
27. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sefova: No, tak mně to už teď nevadí, klidně si počkám. Hlavně jsem chtěla mít jistotu od dr., že nefantazíruju a čárku si "nevymýšlím", takže teď už jsem klidná a budu se těšit na další kontrolu, kde už třeba i dostanu těhu průkazku. : )
27. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Především bych vás chtěla přivítat!
@solteeskaa
@echinacea
@white_tie
@masel
@anag
:slight_smile:
Můj manžo hodně cestuje a mylsím si, že domů přijede pouze kvůli sexu a snaží se jen proto, abych se tu necítila sama zatím co on si nechtěně cestuje. Jenže sama bych se s Emi asi neuživila a tak nám z toho svýho cestování, kde si udělá čas na brigádu posílá půlku financí na ni. Jednou jsem se s ním chtěla rozvést, ale přestával nám posílat peníze... :confounded:
27. dub 2012 ve 13:44  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova tak som si robila testik a mam tam ducha dnes je to už lip vydet dnes je 10 DPO :grinning:
28. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniska2 - no vidíš, to je teda paráda, gratuluju! :grinning: hezky se nám tady ty // množej :wink: kdy půjdeš k doktorovi?
28. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova taky gratuluji :slight_smile:
28. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova asi o tižden stači :grinning:
28. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjaa - díky moc :slight_smile:
@deniska2 - tak dej pak vědět, jsem zvědavá na novinky :wink:
29. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova ahoj tak včera bol ešte duch a dnes som si robila na 3 krat a je to už krasne vidiet :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , mohla bych se k vam pridat . minuly mesic jsme se rozodli s manzelem ze by jsem si poridili taky uz ratolest tak snad nas to nebudemoc trapit a ja se zacnu brzo kulatit :sweat_smile:
30. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaky - vítej a ať se brzo zadaří :wink:
30. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek