• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nová snažilka : )

22. května 2012 
ahoj můžu se přidat? :slight_smile: snažíme se o druhého špuntíka :slight_smile:
1. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu ja doufam ze se brzo zadari , kdyz slysim co kamaradky provadeji za psi kusy aby otehotnely tak me to dost desi ze to proste nepujde :unamused:
2. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna uz od pondeli zvracim ale v nedeli jsem si delala test a vysel negativne..boze uz at to tropicky horko skonci pokud je to tim..je mi fakt zle a ta unava z toho horka to je des :frowning2:
2. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozny to cekani jestli to vyjde nebo ne :confused:
3. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi - ahoj vítej mezi námi :wink:
@maaky - když to vyšlo mě s jedním vejcovodem a bez psích kusů, tak tobě taky, hlavně si to užívej :slight_smile:
@solteeskaa - a od té neděle jsi zkoušela testovat? třeba se objeví později :wink:
3. kvě 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova děkuji :slight_smile: snažíme se přes měsíc a zatím nic a ani nedoufám v to, že by nám to šlo tak rychle, i když bylo by to skvělé :sweat_smile: dnes začínám nový graf, tak jsem zvědavá, ten za minulý měsíc byl všelijaký...a co vy? Používáte nějaké metody, co by měly usnadnit otěhotnění?
3. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
metodu ani zatim zadnou ne :slight_smile: vim jaky jsem nervak a jak mi porad to co mi nejde beha v hlave takze si radeji vubec nic nepripoustim jeste bych se pak sledovala a manzel by ze me vyskocil z kuze
3. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, taky se přidávám.. Předem přeji všem, ať to co nejdřív vyjde.. :wink: My se snažíme od ledna, to u mě ale znamená teď teprve třetí cyklus. Cykly mi totiž trvají i 38 dní. První cyklus jsme to prubli jen jednou, abychom zjistili co a jak. Druhý jsem začla měřit teplotu, pročítat internet, všímat si všech tělesných úkazů a doslova bláznit.. Tento cyklus už teplotu neměřím a snažím se to brát sportovně. Měřila jsem jen při ovulaci. V úterý bych to měla dostat, tak jsem zvědavá.. Ty, co máte taky dlouhý cyklus, jak moc úspěšně se vám daří poznat ovulaci?
3. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sefova ne testovala jsem jen v nedeli a menstruaci mam dostat v pondeli tak si pockam do 8.5.to uz je jen par dni..test si nedelam pac mam ztrach ze sklamani..tak radeji netestuji
4. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat k vám snažilkám?
Jsem úplně čerstvá, žádné dítě nemám, ale chceme. :o)
14. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile: přeji pěkný večer.
Ráda bych se opět zařadila po pár letech "zase" snad do snažilek :dizzy_face:
14. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj tak jsem zjistila ze tehotna nejsem mam tehotensky priznaky proto ze mam helikobakter musim jit na hadicku do zaludku..bojim bojim.. :frowning2:
20. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solteeskaa - tak to mě mrzí, už jsem si říkala, že nedáváš info o testech a ono tohle :cry: neboj pořádně tě prohlídnout, uzdraví a pak zase hurá do dalšího snažení, držím palce :slight_smile:

zdravím i všechny nově příchozí :slight_smile:
21. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:frowning2: to me mrzi ze nejsi tehotna :unamused: priznaky byli tak nadejne :pensive:
22. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek