• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nováček zdraví :)

1. listopadu 2010 
Ahoj, jmenuju se Alena, je mi 26 let, jsem vdaná a čekáme s manželem naše první děťátko. Otěhotnět jsem se snažila dva roky, když už jsme nad tím s manželem mávli rukou, že tomu necháme volný průběh a nějak to dopadne, byla jsem dva týdny těhotná :slight_smile: Momentálně jsem v 16. týdnu těhotenství a netrpělivě čekám na výsledky tripple testu, které bych měla vědět při další kontrole u doktorky, což je ve čtvrtek. Z celého srdce doufám, že je všechno v pořádku.
Tyto stránky jsem sledovala již delší dobu a konečně jsem se rozhodla zaregistrovat. Přeju všem krásný den, úspěchy ve snažení o miminko, co nejkrásnější těhotenství a hodné dětičky :slight_smile:
1. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allean Ahoj allean, jsem na tom podobně, zaregistrovala jsem se minulý týden. Jenom s tím rozdílem, že už mám 3 děti a je mi 35. Konečně jsem to naučila trošku obsluhovat :grinning: a začlo mě to bavit. Odeslala jsem první příspěvek a čekala kde se objeví :grinning: :grinning: :grinning: Admin mi psal, že mám také založit nějakou diskusi a já pořád nevěděla o čem diskutovat, když už se tu diskutuje skoro o všem a teď mě to konečně napadlo, tak jdu založit diskusi a vidím nováčka, tak odepisuji :slight_smile:
S tím testem držím palce, ať vám to vyjde, mě to nevyšlo potřetí a je to pěknej opruz na nervy :rolling_eyes:
1. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allean @margotg Vitejte tady na strankach. Pridejte se treba do terminovych diskuzi nebo do diskuzi o tom, co vas zajima. Muzete taky vyuzit moznosti zalozit si alba. Doufam, ze se vam tu bude libit :wink:

mmmk - admin
1. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk Díky, už jsem se to trochu naučila obsluhovat, a tak jsem založila i diskusi uf. (Já jsem na ty počítače trošku nemožná :grinning: ). Supr pokec, jen kdyby bylo více času :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@margoth Já právě zatím taky okukuju, témat a zajímavých diskuzí je tu spousta :slight_smile: Děkuju za držení palečků, snažím se nepřipouštět si, že by něco nebylo v pořádku. Pořád bojuju s nutkáním zavolat doktorce a zeptat se, ale manžel mi to rozmluvil :slight_smile: Však čtvrtek je za chvilku :slight_smile: A teď se jdu zase tvářit, že pracuju :grinning:
@mmmk Moc děkuju za přivítání :slight_smile:
1. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allean Ahojky, zdravím Tě. Já mám kamarádku, která bydlí v Klášterci taky čeká miminko asi tak nějak jako ty :grinning:. Přeji Ti, ať se Ti tady líbí a nejdeš spoustu témat, co Tě zajímá :slight_smile:. Ten výsledek bude určitě v pořádku :wink: .
1. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@neu.sona Jůůů, svět je opravdu malej :grinning: Jinak moc děkuju za přivítání a za podporu :slight_smile:
1. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek