• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vojákyně z povolání na RD. Kdy se vrátíte do práce?

6. července 2012 
Zdravím všechny "kolegyně", které jsou teď doma s mimčem jako já :slight_smile: . Jak jste zvládly odchod z práce a kdy se chystáte vrátit?
5. lis 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm, tak zadna vojanda mezi nama??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zabych tu byla fakt jedina? :frowning2: :frowning2: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda vojákyně nejsem, ale sem na volnou diskuzi chodí málokdo, zkus to v hlavních tématech, třeba paragrafy :wink:
25. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky vojanda:slight_smile:. Mám dovču na 3 roky, chci si to pěkně užít.
14. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacerinka ahojky, taky mam na tri roky :slight_smile: , kde slouzis?
4. črc 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Čáslavi na letišti:slight_smile:
5. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacerinka tak to se budeme znat :grinning: :grinning:
5. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tě znám:slight_smile:), teda jen od vidění z práce. Psala jsem ti na fcb, přidání do přátel, ale asi mě neznáš, tak si to odmítla, neva:slight_smile:. Máme stejně starý holčičky. Na koníka já nic nedávám, ani nepíšu, některý maminky tady totiž řeší věci mimo děti a to mě neba.
6. črc 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacerinka ja uz vim, Katka zejo? nezlob se,ale lidi co znam jen od videni si na FB nepridavam, nechodis k Lucce na cviceni s kocarkama? :slight_smile:
6. črc 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo:slight_smile:). Chápu to, že si tam nebudeš dávat kdekoho:slight_smile:, já tě jen odklikla, protože jsem myslela, že když máme mimča a jsme z práce.... Na cvičení jsem chtěla chodit, ale bydlíme v Kolíně a Káťa dopo spí, takže mi to moc nevychází. Prej je to ale super, chodí tam Zdenča Krumlová, s tou se znám.
6. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacerinka aha, nevim kde sem vzala ze bydlite v Caslavi :sweat_smile: :wink: . Ja tam byla jednou, nejak mi to nevychazi :sweat_smile: a super :slight_smile: ,akorat uz malou v kocaru neudrzim :sweat_smile: .Jojo Zdencu znam taky a s Luckou uz dlouho, chodim k ni roky na cvico, dokonce sme mely stejny termin, akorat sme ji o 4 dny predbehly :grinning:
6. črc 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek