Dotazník pro určení bydliště státu pro účely

antarres
20. zář 2012

Zajímalo by mě, jestli dotazník musí být vytisknutý oboustranně. Manželovi prý řekli do telefonu, že to musí být oboustranně. Já jsem si ho teď vytiskla jednostranně, tak čekám, že až tam půjdu, tak že mě s tím vyrazí. Máte s tím už někdo zkušenost? Díky za odpovědi.

1luciferka1
20. zář 2012

@antarres prosímtě,kde se to dá stáhnout k vytisknutí?

honzulka
20. zář 2012

Já tedy vyplňovala jen jeden papír..... 😕

muff
20. zář 2012

http://portal.mpsv.cz/upcr/gr/aktuality/2012/20...
tiskla jsem tady a vyplnila, je to jeden list -jedna strana, a bylo vše OK na úřadě 🙂

veri25
21. zář 2012

ahoj holky, sem asi blbec na vyplnovaní papírů, můžu se zeptat, nahoru na ten papír jste napsali sebe a do posuzovných osob manžela??díky 😀

aaaaandi
21. zář 2012

Já jsem to vyplňovala přímo na úřadě, byla to jedna stránka a měla jsem to za 2 min.
@veri25 Nahoru jsem napsala sebe a dolů manžela a syna, u manžela ještě jestli je zaměstnanec nebo OSVČ

atreides
21. zář 2012

já tedy do posuzovaných osob napsala jen dítě na které pobírám rodičák (takhle mi to paní řekla) a popravdě nechápu proč by se tam měl manžel psát, rodičák snad pobírám já na své dítě, k čemu potřebují manžela???

andelka
21. zář 2012

Já jsem tam aktivně byla, a vůbec jsem nemusela. Řekli mi, že pokud mám rodičák z letošního roku (žádala jsem v dubnu 2012) tak že to bylo součástí a tudíž to vyplňovat nemusím.
Ale i tak si tam později budu muset pro tu Skartu..to přijde domů dopis a pin, bude tam napsané kdy a v kolik hodin (několik možností) si pro to mám přijít.

miskadis
21. zář 2012

Taky jsem to vyplňovala přímo na úřadě, jednu stránku a bylo to hnedka hotový. Vyplňovala jsem tam jenom sebe a dceru, manžela nee.