• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem studentka. Budu mít příspěvek na mateřské?

18. ledna 2016 
@mar098 No, rozhodnutí o přerušení je čistě tvoje věc, ale kdyby mělo dítě ohrožovat chození do školy, písemnky a zkoušení, tak už lidstvo vymřelo...
A jinak nárok na žádnou podporu nemáš, předpokládám že žiješ u rodičů a tedy se budou muset postarat oni a otec dítěte.
27. říj 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,

omlouvám se, že budete špatně rozumět, co když tady napíšu něco, protože jsem neslyšící. Plánujeme s partnerem do budoucna založit rodinu. Prosím vás, jsem ještě rok a půl studentka na střední škole. Mě je 25. Mám pár otázek, co potřebuji nutně vědět.
1. Dostávala bych příspěvek na mateřské, ikdyž jsem studentka?
2. Jak na dlouho bych dostávala cca?

Mockrát děkuji za vaši odpověď a budu se těšit na váš rozhovor.
2. led 2016 v 11:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terenye91 Ahoj já jsem studentka také a příspěvek dostávat budeš i tak, akorát nevím jak to je po 26 roku to se pak liší. :(
2. led 2016 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bys mi napsat do zprávy, kolik průměr dostáváš? Já jsem právě na střední škole. Možná jseš na vejšce?
2. led 2016 v 11:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,dne 26.1.2016 mi končí mateřská dovolená.chtěla bych se zeptat jak to všechno funguje dále? Poslední vyplacena materska mi přijde ještě v únoru nebo už v lednu je poslední.?Dale bych se chtěla zeptat jak je to potom s pracovním úřadem? malou jsem porodila v devatenácti jako studentka a nestihla jsem ještě pracovat.mam nárok od pracovního úřadu na nejake příspěvky i když jsem ještě nepracovala?ziju s dcerou sama a nemůžu si dovolit přijít do finančního mínusu, proto se ptám předem. ..moc dekuju za Vaše rady anet a terezka
16. led 2016 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem studentka a než jsem otěotněla, tak jsem přerušovala studium kvůli zdravotnímu stavu četla jsem, že studentky dostávají mateřskou před porodem, když studují a přeruší studium. Myslíte, že bych taky mohla mít nárok .?
A jak je to s porodným pro studentky? :confused:
Děkuji moc ! :slight_smile:
18. led 2016 ve 20:39  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek