Navýšení rodičovského příspěvku, na koho mám vyplnit papír?

lucieemo
11. črc 2017

Ahoj holky, chci si nechat navýšit řidičák ale bylo mi řečeno, že si to musím nechat napsat na manžela. Dostala jsem papír "Potvrzení o denním vyměřovacím základu ovlivňujícím výši rodičovského příspěvku" ten papír mám vyplnit a donést potvrdit na sociálku. Má být tedy vyplněný na mě nebo na manžela? Je k tomu ještě něco jiného potřeba?

emryo
11. črc 2017

My to máme též taky oni to vypočí
tají z jeho příjmu už

lucieemo
autor
11. črc 2017

@emryo a kde si mám vyzvednout formulář na vyplnění jeho příjmu? A od kdy do kdy to má být?

barus.8
11. črc 2017

Taky to teď absolvuji. Potvrzení o denním vyměřovacím základu jsem vypsala na manžela, nesla jsem to na OSSZ, oni to spočítají pošlou na socku, kam já musím dát formulář Volba výše rodičovského příspěvku. To vypisuju na sebe. Jestli Ti ho nedali rovnou, tak dají potom. jsou tam jen základní udaje. To vyplníš i na místě.

lucieemo
autor
11. črc 2017

@barus.8 to je ten Potvrzení o denním vyměřovacím základu ovlivňujícím výši rodičovského příspěvku takže to mám napsat na sebe? A dolů napsat zrovna tu částku jakou chci pobírat? A prosím nenašla by jsi odkaz na ten formulář kvůli man.prijmum? Nemůžu ho nikde najít :(

barus.8
11. črc 2017

ne
potvzení o denním vyměřovacím základu - na manžela, částku jsem zatím nepsala, nevím jakmi to vyjde, domluvím se tam
ten formulář o příjmu, je na bílém papíře, učetní si to nejspíš sama upravila ve svém programu, nadpis je Příloha k žádosti o dávku. Mohlo by to být toto https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-ne...
Pozor na tu část C, musí se uvést správné období, tj. před nástupemna md. (malá je narozena 26.11 2014 a období je od 1.11 2013 do 30.11 2014)

lenoulinkaa
11. črc 2017

@barus.8 to období je 12 měsíců před. Tj. 11/2013 - 10/2014. Listopad 2014 už ne.