Odchod od přítele, nové bydlení. Co je potřeba vyřídit?

petulka79
27. zář 2017

Ahoj holky, můžete mi poradit s přítelem nejsme vziti,ale uz pěkně dlouho nám to neklape,rozhodla sem se od něj z malým odstěhovat, malému je 6 let,hledám si podnájem,už se mi něco rýsuje ale nevím,co je za potřebí všechno vyřídit,i na úřadech,muze mi tu prosím nekdo napsat,nemám s tím zkušenost,jinak sem zaměstnaná

anitttaa
27. zář 2017

nic zvláštního, podepíšete nájemní smlouvu, zaplatíš kauci event. první nájem, podle domluvy s majitelem bytu, pokud je nájem pres realitku, platí se provize realitce, pak se přestehujes, změníš trvalý pobyt a nahlásíš změnu adresy v bance, na pojištovnach, v praci...

petulka79
autor
28. zář 2017

@anitttaa chtěla sem vědět kam zajít na co jsi musím vyřídit když tu nájemní smlouvu dostanu

clear301
28. zář 2017

@petulka79 pokud změníte trvalý pobyt tak všude jako třeba po svatbě - u doktorů, na pojišťovně atd změnit údaje...

blahova_andrea
28. zář 2017

no kam zajít. pokud je to i s adresou, tak naprosto všude, kde máte hlášenou tu starou. takže po smlouvě úřad, vyřídit novou občanku a s novou občankou pak do práce, na pojišťovny, do banky, do práce, k doktorům, zaplatit svoz odpadu, pokud je to vzdálenější bydliště, tak nezapomenout i na řidičák. pokud je to v rámci města, tak je to fuk. jinak bych si taky zažádala o svěření dítěte do své péče a pak pořešila i alimenty 😉

pavlikos89
2. lis 2017
Uživatel pavlikos89 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pavlikos89.

Vyřídit hlavně v práci, na pojišťovně a na úřadě. Hlavně jde o to, aby vám chodila všechna důležitá pošta. 🙂 Na druhou stranu pokud chcete jen něco na přechodnou dobu tak si hned nechat předělávat doklady je trochu moc hrr. Jinak už jste si našla nové bydlení? Já měla docela štěstí tady: http://www.eurobydleni.cz/ Našla jsem si jeden byt v podkroví, to jsem vždycky chtěla. 🙂

absintka19
2. lis 2017

Ma neaktivni profil.