3měsíční syn začal být protivný, nerostou mu zoubky?

wennnynka
27. srp 2013

ahoj maminky můj syn měl tři měsíce začal být ze dne na den protivný ,nervozní,chvíly je v pohodě a pak začne bezdůvodně plakat a nezabíra nošení krmení kolikrát ani nechce papat,nechce spinkat hrát si nic po chvilkách utichá ale opakuje se to několikrát za den ,myslela sem že má tříměsíční koliku ale kaká krásně a netpí na prdíky,začal strašně slintat pořád má něco v puse a křičí až bolestivé , a i kdyš se unaví a má už opuchlé očička nespí a pláče ☹ ,nevím co s ním ,četla sem si že dětem rostou zoubky mezi 4-7 měsícem některé to ale může chytit dřív a některé naopak pozděj, tak snad asi zoubky co myslíte a pokud je to tím prosím o radu děkuju 🙂 🙂 🙂

dzejnab
27. srp 2013

zoubky rostou jak komu, náš první se vyklubal na 14 týdnu. Slintání by tomu nasvědčovalo, ale mám podezření, že v tomto věku začínají slintat včechny děti nezávisle na zubech. Známé slintá mnohem víc než naše a zoubky nic.
Ale napadá mě, jstli není spíš přetažený, jestli nemá problém s usínáním. Naše malá v tomto věku měla tento problém a projevovalo se to dost podobně. Ručičky v puse - snažila se asi ududlat, nošení nepomáhalo, porád brečela nebo spíš řvala, hraní nezabíralo ... bývala tak utahaná, že měla oteklý snad celý obličej, rudé oči, ale usnout, to nebylo jen tak

dasta29
27. srp 2013

napadá mě růstový spurt ...

sona_sv
27. srp 2013

U nás bohužel slintání nebylo ze zoubků....první pak v yrostl až v 9.měsících. Ale kolem 3. měsíce je opravdu častý růstový spurt....

tstko
2. říj 2013

ahojky my máme 4 měsíce a máme dva zoubky, a klubou se další.. ale už měsíc před Kubík strkal pořád ručku do pusinky a ty stejné příznaky jako u Vás.. Ale malý vypadá tak na 8 měsíců vážíme 9kilo 🙂

ivuska027
2. říj 2013

moze to byt cokolvek, ale skus na celkove upokojenie jantarove koralky. Nam velmi pomohli. Keby som to neodskusala, neverila by som 😕 😉