Camilia. Od kdy se může používat a jak?

lilianapul30
28. dub 2021

Ahoj holky, trápi nás zoubky. Calgel, nurofen ani kousatko nepomáhá. Chtěla jsem ještě zkusit vodičku Camilia ale nikde nepíši od kdy se může. A vůbec nechápu jak se používá, jakože stačí to jen vylít celé do pusinky?

lilianapul30
autor
28. dub 2021

.

jako_mala_holka
28. dub 2021

Já používala, co malé začaly růst zuby, cca kolem 5m, maximálně týden v kuse, třikrát denně... Myslím si, že to pomáhalo, líp spala, když bylo moc zle, tak dostala k tomu čipek nebo calgel, ale většinou to pomohlo... Malé je 10 měsíců a zubů má 8 🙂 takže zkušenosti dost bohaté 😄

jako_mala_holka
28. dub 2021

A ano, vždycky celou tu ampulku vymačkat do pusy, ideálně třeba půl hodinky od jídla, pití, mléka atd

goovana
28. dub 2021

@lilianapul30 přesně tak
Myslím ze je od narozeni a jen se ampulka odtrhne a obsah se dá přímo do pusinky
Je to zázrak moc nám to pomohlo
Nebo zkuste cipky viburcol

jako_mala_holka
28. dub 2021

Ano, je i viburcol, ale ten u nás nějak nepomáhal... A určitě bych nekombinovala obojí, buď camiliu nebo viburcol 🙂 ta Camilla pomohla snad všem, komu jsem ji doporučila, jen mi teda přijde, že to dost leze do peněz 😄 ale samozřejmě, co by pro ty prcky člověk neudělal, že 💕

lilianapul30
autor
28. dub 2021

@jako_mala_holka super dekuju

lilianapul30
autor
28. dub 2021

@goovana dekuji za zkušenost

goovana
28. dub 2021

@jako_mala_holka tak já nerikala ať dává obojí ale proste když nezabere jedno za čas zkusit ty viburcol cipky
🙂

jako_mala_holka
28. dub 2021

@goovana jasné, já to tak nemyslela (jako na tebe)🙂 jen že by to mohlo někoho napadnout, tak jsem to radši napsala 🙂

verunnaj
28. dub 2021

Na ten roztok se vyprdni a v lékárně kup homeo chamomilia vulgaris, během dne podávej, není to michane takže to působí lépe 🙂