Calgel. Čím ho nahradit?

kikina0033
29. lis 2019

Zdravím,chtěla jsem se zeptat,calgel má bohužel teď výpadek,chtěla jsem se zeptat,malé rostou další zoubky,bohužel doma máme jen dologel ale není vůbec chladivý tak jako byl calgel,dá se něčím jiným gelem nahradit aby měl chladivý účinek? Kousáka malá už nechce aten calgel byl pro nás na ty zoubky nejlepší.

amazonkajanik
29. lis 2019

@kikina0033 tak dologel je hlavně homeopatikum, ale v těhotenství mi docela pomohl, když jsem nechtěla do sebe cpát paralen. Jedině se zkusit optat v lékárně na alternativu, nebo zkusit přes vyhledávač

kikina0033
autor
29. lis 2019

@amazonkajanik já jsem právě zkoušela hledat ale nic mě to nenašlo,chtěla bych spíš něco na tej mentolovej bázi jak byl ten calgel 😊

amazonkajanik
29. lis 2019

@kikina0033 tak jedině lékárna a pozeptat se, ale už se mi stalo, že jsem se ptala na jeden produkt a oni na mě koukali, že neví, že něco takového je. Teda bylo, oni už to přestali vyrábět 😁

eithelwing
29. lis 2019

Měli jsme olejicek od Nobilis Tilia a spokojenost. 🙂

ocetnicek
29. lis 2019

Paní v lékárně nám dala Aloclair, asi dobrý, protože po namazani syn usnul a neplakal.

charlotte_121
29. lis 2019

Také jsme používali calgel a v lékárně mi nabídli jen ten dologel :/ tak k tomu dávám 1ml panadolu v sirupu a je klidná

lobella
29. lis 2019

Kdyby mel nekdo zajem, mame calgel doma, uplne novy, neotevreny, po precteni pribalaku jeste nebyla situace, kdy bych ho pouzila...

kikina0033
autor
29. lis 2019

@lobella napsala jsem vám zprávu 🙂

marcicek84
30. lis 2019

@kikina0033 citrovital gel

lipli
2. pro 2019

@kikina0033 zeptej se v lékárně, existuje náhrada ale už jsem zapomněla jak se jmenuje.