Co je lepší na růst zoubků? Mundisal nebo Calgel?

petra_m
7. únor 2011

Ahoj chtěla jsem se zeptat kterej gel je lepší na rust zoubku jestli mundisal nebo calgel.Kterej víc tlumí bolest?A jak jsou chutově,jestli jsou sladši aby mu chutnali 😉 děkuji

beruska1989
7. únor 2011

my máme koupenej calgel, ale ještě jsme ho nepoužívali, zoubky zatím nemáme🙂. takže neporadím🙂

deyana
7. únor 2011

nám řekli, že se calgel už neprodává, máme mundisal a manža si s tím občas maže opary, je dobrej.. ale spotřeba docela veliká, dávali jsme na dudlík každou chvilku

hasky24
7. únor 2011

oba dva jsme vyzkoušeli a pomohli nám 🙂

simonceli
7. únor 2011

Ahoj, my máme mundisal a střídáme to s citrovitalem a oba nám pomáhají. Calgel nám moc nezabíral.

many
7. únor 2011

já byla moc spokojená s Cal gelem 😉 a taky jsme mu dali třeba trošku Nurofen sirupku od bolesti 😉

deeniisa
7. únor 2011

Cal gel nam vzdy okamzite zabral tak ze bych po druhe nevahala 🙂 🙂 🙂 nicmene kazde dite to ma jinak takze se neda nic zarucit.... 😒

andyalukasek2008
7. únor 2011

Nám více zabíral Mundisal, Calgel téměř vůbec ☹...

hannn
7. únor 2011

Nám Mundisal,zhruba po pár minutách se malej uklidní a přestane to asi cítit...zabíral dokonce i švagrové a manželovi,když jim lezly osmičky 😀

olina
7. únor 2011

Calgel nam nezabiral asi vubec, Mundisal ano.

eleonora
7. únor 2011

u nás jednoznačně zabíral Mundisal a to i mě, calgel nepomohl vůbec

coxa
7. únor 2011

Calgel moc nepomáhá, Mundisal malému nechutná a nechce ho, takže Kamistad. 😉

petruskaaa
9. únor 2011

podle mého se Calgel už nevyrábí,ale nám stejně nepomáhal,dávali jsme Citrovital

weri1
9. únor 2011

@petruskaaa mi calgel máme, normálně je v prodeji v lékárně 😉

broucek2
9. únor 2011

máme Calgel, ale úplný zázak to není, navíc si to na zadní zuby nenechá natřít. Doktorka mi poradil trochu Panadolu Baby a ten zabírá celkem spolehlivě

hojda
9. únor 2011

Já měla něco, co se prodává v Německu, ale název už nevím, a taky ten citrovital.

oujeee
10. únor 2011

Calgel=u nás bez výsledků , my dávali Nurofen-sirup pro děti (pomeranč) a střídali ho s paralen-čípky = tuhle kombinaci nám poradila lékárnice a zabralo to! .....

beliso
30. říj 2013

Calgel nám sice pomohl, ale hrozně po něm malý zatvrdl...Takže za nás pomohl, ale díky tomu bolelo bříško...Teď zkoušíme Mundisal...
Já jsem trochu zkusila a je to hroznej krutipysk...ale tak snad malému pomůže 🙂

mamba79
30. říj 2013

My teda dost trpěly...modřiny, zvracení...fakt děs...Třeba náš doktor nemá moc ty masti rád, prý matláš a matláš a ani nevíš, kolik toho to dítě do sebe dostane...takže jednorázově sirup nebo čípek a byl klid...

ivajaro
30. říj 2013

Já mám pro malou calgel.. chutná po medu... a paradá. Malé namáznu papulku 2-3x za den a máme klid .-)

petuska662
4. lis 2013

My máme Mundisal a musím pochváli pomohl nám máme 4 zuby a skoro bez bolesti 🙂

elastiq
17. lis 2013

Naší malé lékařka doporučila Calgel, tak jsme používali ten a malá byla spokojená, určitě hodně pomohl proti té bolesti při prořezávání zoubků