Co na prořezávající se zoubky 3 měsíčnímu miminku?

levata
5. únor 2013

maminky prosím poraĎte co tříměsíčnímu miminku na zoubky, všechny gely co mi v lékárně nabízeli, jsou až od 6 měsíců☹ a citrovital který jsem používali u syna se prý už nevyrábí☹ děkuji

levata
autor
5. únor 2013

něco musí snad existovat .-)

levata
autor
5. únor 2013

nebo ne?

ined77
5. únor 2013

@levata ...ahoj, tak u takového prďolky snad jen homeopatika...ale přijde na to, mě osobně třeba homeopatika neuchvátila 😝 .
jinak, myslím že dnes už poradí ohledně homeo snad v každé lékárně 😉 .

levata
autor
5. únor 2013

@ined77 no u nás v lékárně na mne vždy koukají přes prsty, když chci homeopatika ☹ a jediná jejich rada je, abych věděla že to nemusí fingovat .-)

ined77
5. únor 2013

@levata ...zkus mrknout sem
https://www.modrykonik.cz/diskuse/problemy-se-z...
, já a ostatní maminky tady, jsme tenkrát vyzkoušely kde co....je to sice počteníčko 😅 , ale třeba tam inspiraci najdeš.
na to, kdo a jak kouká bych moc nehleděla...já můžu z homeo doporučit snad jediné a to čípky viburcol...po nich jsem měla opravdu chvilku dojem, že se potíže zmírnily...další názvy už si moc nepamatuju, ale když pohledáš, najdeš 😉 .
jinak "pomáhalo" masírovat dásínka, dávat třeba vychlazené kousky mrkve na žužlání (i když ve třech měsících....), kousátka byly u nás out, ani ty gely bůhví kolik nepomáhaly...vše se opravdu zklidnilo až po úplném vylezení zoubků 😒 .
víš jistě, že jde u vás o zoubky?

centaurea11
5. únor 2013

Ahoj, aktuálně to taky řeším, mně dnes homeopat dal chamolmillu 15ch, už teda rovnou namíchanou. Měla by pomoci i na teploty, bolesti bříška a vztekání/mrzutost. Nebo zkus čípky viburcol viz http://www.lekynainternetu.cz/p/viburcol-cipky/. My bojujeme už měsíc a nechci do syna ládovat panadol apod. Tak hodně zdaru nám všem! 🙂

levata
autor
5. únor 2013

@ined77 jj jsou to zoubky, syn měl taky tak brzy, jenže tehdy jsem netušili, že jde o zoubky a mysleli, že jsou to prdíky, až vylez zub .-)

ined77
5. únor 2013

@levata ...zkus pohledat a vyzkoušet to homeo...jinou radu asi nemám 😔 🙂.
je to bezmoc...člověk by hrozně chtěl tomu človíčkovi nějak pomoc a nic nezabírá...co my se takhle natrápili ( a trápíme pořád). ale malá to snáší myslím líp, i když v noci se mi budí x krát dodnes, když na to přijde, chybí jí poslední čtyři stoličky. ale už to nesu sportovněji, anebo mám už prostě jen trénink 😀

mmaarrkkeett
5. únor 2013

nam bezkonkurencne pomohla homeopatika Chamomila vulgaris 15ch nebo 30ch...zadna teplota,brek,mrzutost,nic...jen spicaky-horni odnesla dcera teplotkou,ale to jsme nemeli doma homea...po jejich opetovne koupi i spicaky lezou v pohode

sinorina
12. únor 2013

Ahoj, nám taky pomáhají homeo - máme Chamomilu Vulgaris 30ch, doporučila mi je přímo magistra přes homeopatii. Když budeš chtít, tak to kup a já ti klidně napíšu jak to ředit a podávat, kdyby ti to neřekli. Jo a na mě taky v lékárně koukají divně, když kupuji hemeopatika. 🙂

pajenka
3. kvě 2013

Zubní gel Jakoubek od Nobilisu je od 9.týdnů

verunkapok
22. kvě 2013

na zoubky jsou dobrá ty kousátka do mrazáku nebo gelíky..a když vyskočila horečka, dávala jsem na noc sirup nebo čípky od nurofenu...čípky občas dávám radši, protože nemusím řešit, zda to malá nevyslintá nebo nevyplive 🙂. většinou dávám na noc, aby se všichni trochu vyspali a dobře zabírá

luckak95
31. črc 2013

Ahoj mamči, malé rostou zoubky . Jsme na UM a moc se jí nechce baštit (pije ale néé to lik jako před tím) dáváme jí pít ještě čajík tak jestli jí zaplácne čajík a pak nemá hlad Sad. Je i trochu ospalejší , ale horečku nemá . Máte někdo zkušenost ??