Dcera odmítá všechny lahvičky a hrnky, poraďte osvědčené

mirabela
6. zář 2016

Ahoj maminky, moje dcerka 14 mesicu, byla od počátku na Um, pila mlíčko z Avent Natural. Od 6m jsme začali přes den dávat kromě mlíčka i vodu - zkoušíme různé netekouci hrnečky a ruzne pokračovací lahvicky, ale buď neví, jak z toho pít nebo to časem začne odmítat. Teď momentálně bojkotuje lahvicku Z DM, viz obrázek, při tom z ni nějakou dobu pěkné pila. Máme doma deset různých hrnku a lahví a žádná nemá uspech...
Z jakého hrnku se bez problémů naučily pít vaše děti? Diky.

magdasan
7. zář 2016

Ahojky, my taky bojovaly. Pije i tak dost málo , ale jediné z čeho se napije a to pouze čaje, vodu mi bojkotovala a bojkotuje , je ta lahev s brčkem od Tescomy.To ji i baví, že si jí drží sama a když to spadne, nepoleje se a to zase baví mě 🙂 Malé je rok.

zazana81
7. zář 2016

My to máme podobně, ale přijde mi, že to není tím, že by z toho neuměl pít, ale že nechce.

nike2015
7. zář 2016

Ahoj, u nás byla nejoblíbenější jakákoliv lahev s brčkem (má Babylove, Rossman, Tescoma) nebo obyč hrnek s klasickým brčkem (ale u toho jsem musela asistovat). U všeho ostatního se zakuckával a zakuckává dodnes. 🙂

makronka222
7. zář 2016

U nas frci tenhle typ, take zminena tescoma, ucici hrnky jsou davno fuc, nebavilo ji to🙂

petul81
17. říj 2016
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.

Máme osvědčenou značku Avent, hlavně teto typ má úspěch http://www.hpbaby.cz/cz-detail-901829536-kouzelny-hrnecek-avent-200-ml-fialovy.html