Dcera už týden nejí, má horečku, rostou zuby. Poraďte

lysim
12. dub 2010

mam 15ti mesični holčičku která má už týden horečku a nechce jist jenom spi, byli jsme 4dny v nemocnici a opřivezli jsme si domu prujem a od te doby neji prujem už nema ale je uplne bez života doktor řekl že ji rostou zuby už jsem zoufala a nevim co dělat prosim poradte ☹

rimmel
12. dub 2010

jedna zenska tiez takto nechala dieta nejest, ze sak asi nechce a doktor tiez hovoril ze to prejde, a nakoniec skoncili v nemocnici dieta skoro umrelo prave koli nedostatku jedla! byt tebou idem za doktorom znova.!

aurecon
12. dub 2010

Taky bych zašla znovu za doktorem. Nemá souvislost pobyt v nemocnici a to nejezení? Pije aspoň?

kjajule
12. dub 2010

určitě bych došla k doktorovi není to normální nejíst tak dlouho ani u dospělého natož u takhle malého dítěte...radši aby byla na kapačce v nemocnici než vyhladovělá...

aleachim
12. dub 2010

lysim, a pije???? Doufám, že jo, protože jestli ani nepije, tak ji okamžitě seber a jeďte do nemocnice. To, že je bez života může být tím, že je dehydratovaná.

Mám nedonošené dítě, které nechtělo jíst, když se narodilo. Je to jiný případ, ale doktorka mi tam říkala. To, že nechce, neznamená, že nepotřebuje. A taky, že děti mohou být tak tiché až ztichnou navždy. Nechci tě děsit, ale neztrácej čas diskusí na MK a jeď k doktorovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§

rimmel
12. dub 2010

mnanapada ci toto neni vymyslene....ZASE... autorka clanku sa prihlasila iba dnes 😕

majklina
12. dub 2010

možná se věnuje miminku- nebo je už u lékaře, to, že se přihlásila jen dnes nic neznamená, neodvážila bych se jí obvinit z vymýšlení...
já jí věřím a moje jediná rada je jít okamžitě znova k lékaři!!!!!!!
pokud dítě pár dní kvůli nemoci nejí to by ještě nevadilo ale prostě MUSÍ alespoň pít !
bez pití je již druhý den tak dehydratované, že ho to ohrožuje na životě,
LYSIM- běžte okamžitě znova k vaší doktorce, doma holčičce nepomůžete.

rimmel
12. dub 2010

ako ja tiez neobvinujem iba poslednou dobou to bolo viac vymyslenych prispevkov 😔

germik
12. dub 2010

tiež by som to neriešila klábosením na MK a bežala k doktorke, dúfam že za to obdobie bola malá aspon na UM alebo na polievkach...ja by som bola už po 3 dnoch zufala a riešila to s DR

berenika39
12. dub 2010

no hlavně to "pořád spí" je strašně nebezpečný....snad jsou ok už někde pod dohledem lékařů.

sylvka
12. dub 2010

lisim,přidávám se k většině...běž hned k doktorovi,já bych si zavolala do jiný nemocnice a konzultovala s dr.co doktor,to názor.on by ti stejně řekl,abys přijela...takvý stav bych řešila po dvou dnech max....držím palce.

aleachim
12. dub 2010

absolutně souhlasím s berenikou, jestli je pořád unavená a spí, tak možná na jídlo už nemá sílu. Fat, doufám, že už je v nemocnici.

soanpe
13. dub 2010

okamžitě k doktorovi. asi před měsícem jsem měla holku na kapačce kvůli rehydrataci. byla na hranici dehydratace, zvracela, měla průjem a skoro 4 dny nejedla a jen spinkala

rimmel
každý máme jednou první příspěvěk. někteří si tu jen čtou bez registrace a zaregistrují se až když zjistí, že se jim tento web líbí 😎
takže proč to podezírání? 😅

minnie77
24. dub 2012

Nám na zoubky pomáhal nurofen, pokud má průjem tak ji dej sirup. Nurofen pomůže od bolesti i od horečky a dítě bude zase veselé. A s jídlem je to normální, děti jsou otrávené, když rostou zoubky a nechtějí někdy ani jíst. To přejde 🙂

zuzanaa2
27. dub 2012

@minnie77 ano, taky pouzivam Nurofen a nekdy pred spanim staci dat pulku davky a dite spinka krasne.

minnie77
29. dub 2012

@zuzanaa2 No, půlku nurofenového čípku jsem teda nikdy nedala, vlastně jsem o tom nikdy neslyšela, ale přijde mi to zvláštní, jako kdyby to nemělo fungovat, pokud není celý. No zkusim vyzkoušet. Nerada do dítěte cpu léky.

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
20. srp 2012

@radkakros no sedmnáctkrát číst to samé v každé druhé diskusi se přiznám, že mě hýbe žlučí☹((((