Dětský stomatolog na Praze 6, doporučte

gabina82
7. říj 2014

Ahojky,
hledám dětského stomatologa pro svou 2. letou dcerku. Nejlépe Praha 6 🙂

Děkuji za doporučení.

Gábi

evulina77
7. říj 2014

sice nejsem z Prahy, ale podle mé zubařky už nejsou dětští stomatologové. Chodíme s dětmi k naší zubařce...

schotja
8. říj 2014

AHoj, mě říkala zubařka totéž, že dětští zubaři nejsou, chodíme do jedné ordinace celá rodina.. Zkusila bych se zeptat tam, kam chodíš ty 🙂

luc1979
8. říj 2014

Taky chodíme k dospělácké, zeptala jsem se a vzala mi je. Manželova nebrala nové pacienty, že jich má moc, ta moje je vzala, tak se zkus dopředu zeptat tam, kde chodíte vy, jak radí holky.

pettule
8. říj 2014

Oni nejsou již konkrétně dětští stomatologové, ale né každý děti bere. Přeci jen né každé děťátko spolupracuje a tak. Na doporučení jsem šla s dětmi do Domu zubní péče, který je na děti specializovaný http://praha10.pekarek.eu/. Tak jukni, sice nejsou na Praze 6, ale zkušenost s nimi mám dobrou 🙂.

hojda
8. říj 2014

teď tu maminky psaly, že u toho Pekárka se hrozfně střídají lékaři, hlavně cizinci.

baarca
8. říj 2014

My chodíme, já i děti, k doktorce Landové v Suchdole. Je úplně výborná, na děti milá a velmi pečlivá.

aprilia
5. lis 2014

ahoj, doporučuji Dům zubní péče MUDr. Pekárka. Pokud se nemýlím je na Praze 4,10 a 8 ale vyplatí se to jet kousek dál. Jsou tam mladé hezké usměvavé lékařky,jen Češky, jejich specializace jsou děti od těch nejmenších, mají prvotřídní vybavení (pokud mohu jako dětská sestra posoudit), maminka vždy sedí v ordinaci a všechna vyšetření jsou komplexní.Ošetření hradí pojišťovny u dětí. A popravdě, lituji že jsem to nenašla dříve. Jinam bych už s dítětem nešla. Co se týká pak ortodoncie doporučuji MUDr. Kadlčkovou, na poliklinice Jabloňová, Praha 10