Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dítěti nepomohly při prořezávání zubů jantarové korálky?

dzejnyy
5. kvě 2014

Je tu někdo, jehož dítěti nepomohly jantarové korálky při prořezávání zoubků? Díky za zkušenosti.

rebelie
5. kvě 2014

@dzejnyy Definuj "nepomohly" a urči metodu, jak to poznat... U nás byly všechny zuby celkem v pohodě, ale jestli to bylo korálky, nebo by to bylo bez nich stejné, to netušíme... Ale já tomu taky až tak moc nevěřím... mně se prostě ty korálky líbí, i se mi líbí, že je většinou nosí děti z podobně smýšlejících rodin - je to takové poznávací znamení 😀, takže už je má i K. a jestli pomohou, budeme jen rádi... když ne, tak holt budeme zkoušet jiné osvědčené věci (Jakoubka, kousací hračky atd.).

martinakl
5. kvě 2014

@dzejnyy Zkoušeli jsme dva týdny a změna žádná...

dzejnyy
autor
6. kvě 2014

@martinakl A vydrželi jste ještě dýl? Nebo jste to vzdali?

eimmy
6. kvě 2014

podle mě je to nesmysl

martinakl
6. kvě 2014

@dzejnyy Vzdali jsme to 🙂 Nám nepomohlo (nepomáhá) nic...

veruunek
6. kvě 2014

Jsem pro přírodní věci, metody a cesty, ale s mírou. A taky si nemyslím, že by korálky pomáhaly se zoubkama, ale tohle si ráda přečtu...

sluneccnicee
10. lis 2018

Máme a teda musím říct ,že je to super byznys.Nám nepomohly a asi ani nepomůžou. Dcerka je mrzutá ,uplakaná jak hrom ... a to máme teprve 6 zubu.Kde je zbytek.Je to ale pěkná paráda na krku :D

kittyy17
10. lis 2018

Korálky nemáme a jediným znakem růstu zubů je ruka narvana v puse a tričko mokrý až k pupíku... ale, kdybych se nechala přesvědčit a korále koupila preventivně, byla bych přesvědčena, že fungují 😉
každé dítě je originál, některé si ani nevšimnou že mají zub navíc, jiné leží v horečkách... to, že ti šťastnější mají na krku korálky, považuji za náhodu. Spíš je to o tom, že dítě si s korálky na krku podvědomě hraje a není tak moc otravné. Což by na me kluky ani nezabralo, leda by ty korálky byly z mobilů 😁

alcar
11. lis 2018

Jezis, tomu opravdu jeste nekdo veri?

Sem začni psát odpověď...

Odešli