Dítěti nepomohly při prořezávání zubů jantarové korálky?

dzejnyy
5. kvě 2014

Je tu někdo, jehož dítěti nepomohly jantarové korálky při prořezávání zoubků? Díky za zkušenosti.

rebelie
5. kvě 2014

@dzejnyy Definuj "nepomohly" a urči metodu, jak to poznat... U nás byly všechny zuby celkem v pohodě, ale jestli to bylo korálky, nebo by to bylo bez nich stejné, to netušíme... Ale já tomu taky až tak moc nevěřím... mně se prostě ty korálky líbí, i se mi líbí, že je většinou nosí děti z podobně smýšlejících rodin - je to takové poznávací znamení 😀, takže už je má i K. a jestli pomohou, budeme jen rádi... když ne, tak holt budeme zkoušet jiné osvědčené věci (Jakoubka, kousací hračky atd.).

martinakl
5. kvě 2014

@dzejnyy Zkoušeli jsme dva týdny a změna žádná...

dzejnyy
autor
6. kvě 2014

@martinakl A vydrželi jste ještě dýl? Nebo jste to vzdali?

eimmy
6. kvě 2014

podle mě je to nesmysl

martinakl
6. kvě 2014

@dzejnyy Vzdali jsme to 🙂 Nám nepomohlo (nepomáhá) nic...

veruunek
6. kvě 2014

Jsem pro přírodní věci, metody a cesty, ale s mírou. A taky si nemyslím, že by korálky pomáhaly se zoubkama, ale tohle si ráda přečtu...

sluneccnicee
10. lis 2018

Máme a teda musím říct ,že je to super byznys.Nám nepomohly a asi ani nepomůžou. Dcerka je mrzutá ,uplakaná jak hrom ... a to máme teprve 6 zubu.Kde je zbytek.Je to ale pěkná paráda na krku :D

kittyy17
10. lis 2018

Korálky nemáme a jediným znakem růstu zubů je ruka narvana v puse a tričko mokrý až k pupíku... ale, kdybych se nechala přesvědčit a korále koupila preventivně, byla bych přesvědčena, že fungují 😉
každé dítě je originál, některé si ani nevšimnou že mají zub navíc, jiné leží v horečkách... to, že ti šťastnější mají na krku korálky, považuji za náhodu. Spíš je to o tom, že dítě si s korálky na krku podvědomě hraje a není tak moc otravné. Což by na me kluky ani nezabralo, leda by ty korálky byly z mobilů 😁

alcar
11. lis 2018

Jezis, tomu opravdu jeste nekdo veri?