Homeopatika na prořezávání zoubků. Doporučíte?

vera989
22. zář 2020

Dobrý den,
Potřebovala bych poradit jaká homeopatika bych mohla popřípadě dávat synkovi 2.5roku na prořezávání zoubků. Doktorka nám potvrdila, že se mu klubou trvalé šestky. Vždy špatně zvládal prořezávání zoubků, ale jako miminku stačil nurofen, kočárek a bylo to lepší. Ale čím je starší tím je to horší a už fakt nemůžem. Psychicky je to šílené. Neustále má potřebu něco kousat, pořád, je mu jedno co to je, zda mrkev nebo venku kamínky, klacky dokonce byl i zakously doma do kuchyňského stolu. Musíme ho pořád hlídat, aby nesnědl něco špatného, co do pusy nepatří .je vzteklý a nedokáže spolupracovat ani se soustředit. Prosím můžete mi doporučit co by mu pomohlo a jak se to dávkuje? Děkuji moc

squezy
22. zář 2020

@vera989 nechcete spíš namazat calgelem? Hned se mu ulevi

crutela
22. zář 2020

Žiju v Rakousku a nemohu si vynachválit Osa gel. Jeden den mě bolel zub a pomohl i mně! Dceři se vždy uleví a krásně ji to zklidní (2 roky).

vera989
autor
22. zář 2020

@squezy calgel ani jiný gel z lékárny nezabírá 😔 spíš mu to chutná, ale jinak mu moc nepomůže.. dávám mu pořád kousat aspoň jablka, mrkev apod. Odpoledne někdy ani neusne, jak ho to bolí 😔. Chladitka tam dozadu už nedá, ale koupila jsem nějakou masážní tyčku na zuby, ta byla fajn, ale druhy den ji rozkousal úplně na maděru.. kdyz je nejhůř tak dam nurofen, jenže už se mu klubou dva měsíce a ještě se to neprorizlo a nemůžu do něj pořád cpat takovéto léky ☹️. Bolí ho to opravdu hrozně moc, fakt nepřeháním, nikdo nam to moc nevěří, ale když pak s námi prožijí den, tak by to prý nezvládali 🤷

vera989
autor
22. zář 2020

@crutela děkuji za typ, ten jsme ještě neměli 🙂

vladienka
22. zář 2020

@vera989 Camilia- je to taka vodicka, staci to vypit... ale ty jo v 2,5 roku trvale 6tky?😳😳 to som netusila ze sa deje

jsme
22. zář 2020

@vera989 za mě čípky viburcol, nic jiného nezabralo.. Teda kromě Nurofenu.

vera989
autor
22. zář 2020

@vladienka doktorka se také nestačila divit 🤷 ale prý tam opravdu jsou, Camilia už jsme jednou měli, asi zkusím znovu, vyzkouším všechno co jde, musím mu ulevit co to půjde

vera989
autor
22. zář 2020

@jsme čípky u nás už nezvládneme, vždycky ho vyprdne 😄 nebo ho tam ani nestrcime, jak se perem 😄

pe_tu_ss_ka
22. zář 2020

@vera989 u nás teď také pomohl viburcol, ale jinak už od prvního zoubku dáváme chamokid. https://www.drkh.cz/produkt/chamokid/

vladienka
22. zář 2020

@vera989 tu Camiliu sa nebojte dat aj 6 toboliek denne aspon 2-3 dni

jsme
22. zář 2020

@vera989 to znám to bylo se starším, měl i 40° horečky z angíny a přesto jsem neměla šanci mu ho dát... 🤦‍♀️