Horečky. Můžou to být zoubky?

jasemin26
8. únor 2022

Ahoj holky, jakou teplotu, horečku, měli vaše miminka když se prořezávaly zoubky? Syn má kolem 38 -39 teplotu, jinak je jako vždy,hraje si, jí,a pije normálně. Tato teplota mě jako prvorodičku vylekala. S Dr jsem mluvila říkala ať jsme 3 dny doma a snižujeme pokud mu to stoupne nád 38, a pak se uvidí. S jak vysokou teplotou se už ma jet na pohotovost? Děkuji za odpověď. Hezký den

jasemin26
autor
8. únor 2022

@zmrz_lina děkuji za zprávu.. tak uvidíme co to bude🥺

patypresdevaty
8. únor 2022

Mohou to být zuby (u nás mívala dcera takové teploty 2-3 dny před proříznutím běžně), může to být také šestá nemoc, tam by měly horečky právě po 3 dnech ustat a udělat se vyrážka. Může to být taky Covid, jakákoliv jiná viróza nebo něco úplně jiného.
K doktorovi bych já osobně šla až kdyby horečky trvaly víc než 3 dny a nebo kdyby se mi dítě celkově nezdálo. Kdybych měla jít s dítětem k doktorovi s každou horečkou vyšší než 38, byla bych tam hodněkrát (viz to, že dcera mívala vysokou horečku i k zubům)

nikishkaaaa
9. únor 2022

@jasemin26 Dobrý den, jak jste na tom? Je chlapečkovi lépe? 🙂

jasemin26
autor
9. únor 2022

@nikishkaaaa dobrý den, děkuji za optání.. teplota mu klesá, a během dne stoupá,ale už se mu pohybuje na 38.5 na 39 to už naštěstí neleze.zítra jdeme na kontrolu. Dr to odhaduje na 6 nemoc.. ale uvidíme zítra. Malý není isypany ani nic takového. Budu informovat.

nikishkaaaa
9. únor 2022

@jasemin26 a tu moč jste náhodou nezkoušela?

nikishkaaaa
9. únor 2022

@jasemin26 moc na Vás myslím, dejte zítra vědět 🍀

jasemin26
autor
9. únor 2022

@nikishkaaaa ano manžel koupil proužky hexaphan a to vyšlo dobře. Stejné jako kontrolní... Dekume moc určitě dám vědět. Dokonce i v noci krásné spinkal,včera jsme nespali vůbec.

nikishkaaaa
9. únor 2022

@jasemin26 tak to vypadá opravdu na 6.nemoc 🙂 určitě už bude jen lépe! 🍀😊

jasemin26
autor
9. únor 2022

@nikishkaaaa děkuji, snad ano . Jinak to chytání moci bylo velmi zajímavé.. ty pytlíky v lékárně neměli,musejí objednat,tak jsme čekali a čekali,velmi zajímavé,no nakonec se povedlo 😉. Doufám že zítra už bude lépe,jen mě zaráží že malý není osypany,hned jsem hledala na googlu a prý to doprovází i osypani,a Mal nemá ani puntík. Tak jsem zvědavá

palja
9. únor 2022

@jasemin26 u té 6te nemoci se dítě osype až odezní horečky. Dcera měla vysoké horečky 4 dny, pak jeden den vůbec nic a až další den se osypala.

nikishkaaaa
9. únor 2022

@jasemin26 ano, osypky se ukáží až po odeznění teplot. Chytání moči je hrozné!!! A věřte, že u chlapečka je to ještě dobré, já mám holčičku a po dvou prodělaných infekcích moč.cest nosím moč na kontrolu stále a běžně chytám 4 hodiny 🙈 je to vyčerpávající. Hlavně, že to mate negativní 🙂

jasemin26
autor
9. únor 2022

@palja ahaaa děkuji za informaci 😉

jasemin26
autor
9. únor 2022

@nikishkaaaa tak to věřím že s holčičkou je to těžší.. a malé je v pořádku? Cože tak trpí na moc,cesty🥺

nikishkaaaa
9. únor 2022

@jasemin26 to bohužel nikdo neví :(

jasemin26
autor
9. únor 2022

@nikishkaaaa to je mi moc líto 🥺, tak snad už jí to trápit nebude. Já hlásím že jsme od 11 bez teploty👍,37.5

jasemin26
autor
10. únor 2022

Ahoj holky, tak jste měli pravdu, je to 6 nemoc. Právě jsme se vrátili od Dr. Malý se v noci začínal osypavat. Jen ještě otázka de říkala že mu to nemám mazat. Proč? Taky jste to ničím nemazali? Děkuji za rady a podporu A mějte se hezky

zmrz_lina
10. únor 2022

@jasemin26 není třeba to mazat, ta vyrážka jak přišla, tak odejde, to už je rychlovka.😉

jasemin26
autor
10. únor 2022

@zmrz_lina děkuji moc za odpověď. Ještě otázka jestli můžu? Maly to má zatím jen na hrudníku rozleze se to nějak? Moc děkuji

zmrz_lina
10. únor 2022

@jasemin26 moji kluci to neměli nijak závratné, hrudník, bříško, záda, postupně to vylejzalo a to, co už bylo vylezle, mizelo.

jasemin26
autor
10. únor 2022

@zmrz_lina děkuji moc za odpověď 😉