Jak děti prožívaly prořezávání stoliček? Jak dlouho?

janeses
28. srp 2008

Ahoj holky... 🙂
chci se zeptat, jak prožívali Vaše děti prořezávání stoliček? A jak dlouho to trvalo? Naší malé jde asi 5 zubů najednou, dvě stoličky už koukají, dvě jsou hrozně nateklé a k tomu, ještě dvojka dole taky roste....Do včerejška byla Nellinka v pohodě, ani jsme o tom nevěděli, že jí rostou zoubky, ale od odpoledne má zvýšenou teplotu 37,5, večer měla 38, dneska ráno nic, a dopol. zase trochu zvýšenou. Myslíte, že to bude těma zoubkama? Doufám, že to není žádná viroza, ale nic jiného kromě toho, že má teplotu a je trochu ufňukaná ji není...Myslíte, že můžem na chvíli ven?. Díky moc za odpovědi. 😵 😵 😵

vojtisek2007
28. srp 2008

ahoj janeses - tak nám se stoličky vyklubaly, ani jsme nevěděli jak....takže ti moc nepomůžu - ale jinak při každém ostatním zubu tak 3-4dny teplota do těch 38 a moc nechtěl malej jíst, jenom hodně pil....jakmile se zoubek prořízl, tak jako když utne....bylo po horečce a byl zase v pohodě....A myslím, že ven jo, ale ne ve velkém vedru, spíš navečer - a hlavně kontrolovat, aby hodně pila.....

zuzik.3
28. srp 2008

ahoj janeses, já mám čerstvou zkušenost, 2 stoličky vylezly před týdnem a další lezou a průběh? Je teda dost protivná, nechce jíst a teploty má v kuse už přes 14 dní většinou tak 37,3. Ptala jsem se Dr. zda můžeme ven a říkala že jo, jenom ji nenechávat na přímém slunci.

moba
28. srp 2008

Ahoj podle mě to bude opravdu od těch zoubků, taky jsme měli při každém zoubku teplotu a i průjem, na noc jsem mu dala Ibalgin sirup aby si odpočinul a ráno byl v pohodě, ven jsme chodili, ale přesně jak píše vojtisek tak radi né v horku

janeses
autor
28. srp 2008

Díky moc holky, určitě to budou ty zoubky...Nellinka měla všechny zuby, taky úplně v pohodě, až do toho včereška, kdy to teda asi propuplo ve velkém....roste jí toho dost najednou. Snad se to prořeže a bude klid. 🙂 Ona jí celkově dost hezky, nemůžu si stěžovat, ale je pravda, že dneska taky moc nechtěla...Ráno mlíko v pohodě, ale svačinku a oběd už jen půlku co normálně....Průjem sice nemáme, ale kakáme docela často, i 3x denně. To jste mě potěšily, že můžeme ven, tak k večeru vyrazíme na procházku. 🙂
Moba....taky jsem jí dala na noc palalen sirup, ale celý ho vyplivla (nesnáší brát nějaké léky), tak jsem dala čípek a spala celou noc🙂 Špičáky jsou prý nejhorší ☹ ty ještě nemáme.

bajnokova
28. srp 2008

Ahojky tak ja mam taky čerstvou zkušenost je to 14dní co Sabince lezly všechny 4 stoličky zaráz byla protivná tah´ky měla teplotu těch 38 furt byla uplakaná chtěla se víc chovat a v noci to bylo hruza 4noci jsme se moc nevyspali v noci jsem ju chovala vubec to nepomáhalo plakala uplně jinak plakala bolestivě trvalo to tak tan týden než se prořezali Sabča taky nesnáší léky všechno mě vyplivuje tak davala jsem čípky a taky u těch zubu přestala jíst vubec nechtěla jenom furt pila čajíček a dala si mlíko sunar-buhužel nekojím,tak to holky vydržte 🙂 oni ty zubky vylezou a bude zas fajn.Vladka

zigoladic
12. říj 2011

AHOJKY NO MUSIM SE SVAMA PODELIT O ZKUSENOST TEN NAS PRCEK MA 12 MESICU LEZE MU DRUHA STOLICKA O TY PRVNI JSME ANI NEVEDELI A TED MAME NEJAKOU ZVISENOU TEPLOTKU NECHCE PAPAT JE NEVRLEJ .MAM STOHO DOCELA DEPKU JAK DLOUHO TO ASI BUDE TRVAT POZITRI MAME OSLAVU PRVNICH NAROZENIN TAK NEVIM CO BUDEM DELAT

suzinav
13. zář 2022

Ahoj. Kdyby ještě někdo četl tuto diskuzi, tak přidám svoji zkušenost. Naší malé rostou dolní stoličky (čtyřky) už 1,5 měsíce. Má tam "boule", v noci se budí každou 1,5 hodinu, přes den skoro nejí. Zato přes noc vypije třičtvrtě litra UM. Takže hrůza děs.