Jak se klubou stoličky? Malá má namodralou dáseň

j.a.n.u.s.
27. únor 2008

Mala ma prujem, uz nekolik tydnu mela dasnicky nabehle, kdyz ji chci namazat, skoro se tam nevejdu. Vcera jsem zjistila, ze ma tu boulicku az modrou, jako kdyby pod kuzi byla krev...prijde mi to, ze ta krev tam skutecne je jak se ten zub reze, ale nez se prereze, bude me to stat psychicke zdravi...clovicek malinky odmita spat a rve, kocarek neexistuje vubec, chce na ruce zima ne zima! Takze sedime doma a cekame az se proreze...

Muj dotaz: je mozny takovy zabarveni nabehle dasne ? (mezi nami, nechci vypadat jako hysterka a volat k zubnimu)
Jenze, kdyz mi neodpovite, tak tu hysterku ze sebe udelam 😝

gedren
27. únor 2008

Zadny krvavy jatka jsme doma nemeli, modrou dasen snad taky ne (moc jsem to neprohlizela, nepustila me do pusy, ale nabehly to mela taky brutalne), ale muzu Ti rict, ze rust stolicek bylo (stale je, ale fazi prvnich ctyr snad uz mame skoro za sebou) snad nejhorsi obdobi, co jsem s Helenkou mela. Takova stolicka se klube neskutecne dlouho a celou tu dobu s ditetem neni k vydrzeni, rve, otravuje, skoro neji, furt nasava... Tak jenom abys vedela s tim psychickym zdravim, ze nejses zadna hysterka, proste je to fakt narocny obdobi. Tak preju, at je v pusince vsechno v poradku a vyrostou vam rychle.

androna
27. únor 2008

janus my sme mali namodrale dasne i u hornej jednicky a ked sa to prerezalo tak to zmizlo.stolicky uz mame nejake na ceste,ale zatial to zvladame.tak nech to mate rychle za sebou.

miquel
27. únor 2008

janus, jj je to náročný, nám lezou 4 stoličky najednou 😠 , naštěstí se už trochu prořízly 😅 fakt úžasný, dásínky má naběhlý ale žádná modrá se nakoná
jestli se ti něco nezdá klidně volej pediatrovi nebo k zubaři, to je jedno jestli si budou myslet že jsi hysterka , ne 😀 hlavně když bude malá O.K.
přeju pevné nervíky a rychlé vyklubání 😉

aponchie
27. únor 2008

zniceho nic vylezla jedna hned za 14dni dalsi a za mesic dalsi dve zadne drama asi jako ty druhe zuby jen zvysena potreba kojeni coz je logicke

dashak
28. únor 2008

Tak nám zrovna na dovolené lezlo najednou 8 stoliček a byly to teda fakt jatka 😝 Měla do toho i šestou nemoc, což jsme ale nejdřív netušili, mysleli jsme, že má horečku od těch zubů, měla přes 39, takže jsme dávali diazepam, chamomillu a paralen. Jednou usla na pláži a pak se vzbudila se strašným hysákem, z pusy krev a vytahovala kousky masa z dásní, řvala asi tak hodinu v kuse, než ji zabral diazepam a léky od bolesti a usla.
Byla to asi nejhorší dovolená 😅 Už nám chybí jen 4 stoličky a jen se modlím, aby ji zas nelezly na dovolené 😀

j.a.n.u.s.
autor
28. únor 2008

Holky dik a smekam pred obdobim stolicek a pred mamcami co nezblbly...

jabber
28. únor 2008

Ahoj holky, ono je to asi dost individuální, bavila jsem se o tom se švagrovou (3 děti) a říkala, že nejhorší byly ty první dva dole, ty nahoře že už docela šly a o stoličkách vůbec nevěděli 🙂