Jak Vaše děti prožívaly růst zoubků? Stoličky, špičáky?

andreakrausova
22. říj 2012

jak Vaše děti prožívali zoubky ? Stoličky, špičáky ?
Nám je 16 měsíců a stoličky máme zatím dvě, na každé straně jednu.
Vůbec nespí, v noci strašně pláče, žádný léky nezabírají - je to síla ☹
Jak to šlo u Vás ??

llluckaaa
26. říj 2012

@ined77 Třeba Miška od Monči (z JS) spala odpoledne jen do dvou let a holčička od jiné kámošky taky. Můj Matýsek byl taky docela dobrý spáč. I teď mi někdy přijde, že naspí celkem víc než Kačka.

ined77
26. říj 2012

@llluckaaa ..já se právě až divím kolik takhle malých dětí přestává po obědě spát 😕 .
já nějak žila v tom, že aspoň do těch 2-2,5 let se nemusím o odpolední spánek bát...tak jsem lehce rozčarovaná 😀 .
ale nenadělám nic že jo..i když ukládat ji budu denně...usne neusne 😉 .

llluckaaa
26. říj 2012

@ined77 Tak uvidíme, do jaké kategorie spáči/nespáči se naše Kačenky ve dvou letech zařadí 😉 Já ji samozřejmě taky budu dál zkoušet dávat spát, ale rozhodnutí jestli spát nechám na ní 🙂

ined77
26. říj 2012

@llluckaaa ...tak ono stejně to dítko nejde donutit, buď tu potřebu má nebo ne 😉 .v létě to bude naopak výhoda 😉

llluckaaa
26. říj 2012

@ined77 Hm, to jo, někdy je to vymýšlení, kam dát dítě spát, dost složité 😉

ellaadaana
30. zář 2015

Ahooj nu tak nam se narodil kluk 2013 a holka 2014 a oba dva super zoubky i spanek zalehnou v 7 a rano 8 stavaj mezi tim se dvakrat zbudej jen napit a spi dal.a na zoubky je dobre Kamistad super vec

ladyhacek
19. srp 2016

Obnovuji diskuzi. Prosím máte zkušenosti s průjmem? Jak dlouho trvá? Synovi bude 17m a kloube se 6 zubů (6 bude asi a za déle ) rostou mu horní špičáku stoličky a dolní stoličky. cca ped 5 dny 38,5 a to během dne zmizelo a prišel průjem > ten u tedy máme 5 den > ridká stolice cca 4-5x za den.
Virové to asi nebude i kdy na výtěr jsem raději jeli > já s manzel jsme v porádku a i tu byla kamarádka a také OK . V noci se budí nebo je na prsu - spím cca 3h a nějak mi to nestačí a zároven kdy ho slyším plakat tak nevím jak mu pomoci ☹. O víkendu máme jet k babičce a ja nevím ☹. Kdybych měla jistotu e je to od zubů 🙂 > pozná se to? A jak dlouho to můze trvat ne se proríznout? Nateklé dásně má u pres 2 měsíce . Fungovali jste normálně nebo měli nějak upravané den kdy se klubali zuby - pop ten průjem > co nějaké výlety? Děkuji