Jaké máte zkušenosti s reakcí při růstu druhých stoliček?

sharonbetty
8. led 2014

Ahojte maminky, jaké máte zkušenosti s reakcí při růstu druhých stoliček? Malá večer hodně špatně usíná, v noci se častějibudí a přes den více kadí ...co vy...?

vanill
29. pro 2015

Ahoj mužů ti jen potvrdit,ze přesně co popisujete ty se děje i i nas.Druhé stolicky nám totálně naboural režim...a vše je úplně jinak.Špatné se ji usíná,málo ji..naopak velice zvýšila příjem umělého mléka...kousat mne skoro vůbec nechce.Průjem o tom ani nemluvím..už ho máme v kuse deset dní.Celý dny jen prebaluji...no uz se těším az se vše vrátí do starych kolejí..protože tohle je děs.Promiňte za ten výraz.Večer se jinak moje velice pohodová a hodná holčička mění hysterický uzlicek a uklidní ji jen mléko pokud si ho zrovna vezme.No je to jedno z nejtěžších období co jsme si zatím prošly.Drž te se...všechny maminky!!!

piduska
29. pro 2015

Tak mi z toho mame zanet dasni a dutiny ustni,vsude na jazyku a v pusine afty.Horecku ma uz od stedreho dne.

papka
8. led 2016

ahoj, malý má 16 měsíců a najednou každý večer, řev jak blázen, není k zklidnění, červené tváře, už tři dny po sobě podávám nurofen sirup, potom se uklidní, koukám mu do pusinky, myslela jsem, že už má všechny zoubky, nevím co jsou druhé stoličky? že by úplně ty poslední vzadu, tam nic neroste, tak nevím. slintá jak bernardýn a pořád ruce v puse, dudlíka jsem mu již chtěla vzít ale ted to bohužel nejde.

piduska
9. led 2016

@papka malá taky tak slintala. Ale jí strašně zčervenaly dásně, hlavně nad horníma předníma zubama. To měla asi 4 dny a pak se vyrazily afty a byla z toho aftová angína.

sonja01
3. čer 2016

Měli jste u druhých stoliček opakující se vysoké teploty? Před třemi týdny poprvé a teď zase. Vždy tak 3 dny, max do 39st. Stoličky jinak zlobí už od února a ani vidu, průjem má syn už 6týdnů jednou denně. U doktorky vyloučili virózy. Díky za reakce.