Krev z dásní u batolat. Máte zkušenost?

katiz
20. únor 2011

Chtěla bych se zeptat zda jste někdo měli u dítěte problémy s dásní. Dnes jsem si všimla e má maličká kolem hormích jedniček a dvojek silně rudá dásně a po přiložení buničitého čtverečku se na něm objevila krev ☹ už cca 5 dnů má teploty, v pátek jsme byli u dr, srážíme teplotu a v pondělí máem jít na kontrolu, tak ji to určitě řeknu ale chtěla bych vědět jakou zkušenost máte vy.. děkuji

katiz
autor
20. únor 2011

ještě bych chtěla dodat že si nejsem vědoma že by upadla a nebo se do něčeho bouchla, teď když má ty teploty tak jsem každou minutu s ní ...

hancazivocich
20. únor 2011

@katiz - náhodou nemá v pusince afty? Ty krvácí, jsou u toho i horečky...

hancazivocich
20. únor 2011

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/aftozni-... - jinak mě nic jiného nenapadá...

katiz
autor
20. únor 2011

@hancazivocich na jazyku má bílý kobeček, nevím jak se to jmenuje, u nás se tomu říká ošpice... že to z toho??? tu diskuzi určitě pročtu. Díky moc

hancazivocich
20. únor 2011

@katiz - myslím, že je to ono - nebo to může být ono, u sousedů to měli a brutus - krvvavá pusa, hrozila nemocnice... Horečky, atd... Tak bojujte - držím pěsti - zkus juknout i kolem zoubků, třeba toho bude víc..

katiz
autor
20. únor 2011

tu diskusi jsem pročetla, už vyvařuju v šalvěji, z ostatních co radí tak doma vubec nic nemám ☹ tak ještě budem muset dnešní noc nějak přetrpět a snad zítra dr. něco bude mít ve své lékarně, at nemusíme do města... je mi ji strašně líto, spinká a co chvili pláčem naříká, musí ji to strašně bolet ☹