Malá si ulomila kousíček zoubků jedniček. Jak to řešit?

suki
26. lis 2008

Ahoj holky, dnes jsem si všimla, že naše malá si asi ulomila kousíček , ale fakt kousíček obou jedniček 😅 😅 Má to ulomený tak nějak stejně, takže by si toho asi nikdo jinej nevšiml. Asi se to stalo o vanu, ona ji ožužlávala a než jsem stihla zasáhnout, tak se bouchla a plakala, ale já si toho před tím nevšimla, až teď. Myslíte, že s tím mám jít k zubaři? A je to problém? Vím, že bude mít druhé zuby a jak říkám ani z estetického hlediska to není hrozné. Skoro to není vidět, ale stejně na to furt myslím....a nevím jestli to nějak řešit. Děkuju za odpovědi.

tannawe
27. lis 2008

suki...nas maly si vyrazil kousek zoubku, kdyz uklouzl v koupelne a bouchnul se o rantl. Ma vylomeny kousek predniho zoubku,ale jak mu zoubky rostou tak uz to neni tak moc videt. K zubari jsme s nim nesli, protoze stejne mu ten zoubek vypadne a pokud se dba na spravnou ustni hygienu i u malych deti, aby se nedelaly kazy, tak si myslim, ze se nic tak hrozneho nedeje. 😉 😉

suki
autor
27. lis 2008

malá si ulomila kousek obou dvou hotních, ale fak malej, já jen jsem si říkala, jestli se něco takovýho taky někomu stalo 😅 😅 má to fakt stejně na obou stranách, že to vypadá, že to tak už měla, ale já vím ,že ne. ... 😔 😔 Děkuju, že jsi napsala.

tannawe
27. lis 2008

suki v tomhle pripade bych si s tim asi ja osobne moc hlavu nelamala...to nas malej vypadal jako po "bitce", proste ma vylozene ustiply ten predni pravy zub do takoveho obloucku, takze si nejde nevsimnout, protoze se rad a casto smeje 😕

kalo
27. lis 2008

Taky máme uražený růžek jedné horní jedničky...Já z toho byla úpně hotová. Ale co s tím chcete dělat?? Nic..... 😒 Naše "atletka" neuvěřitelně padá a padá přímo na pusu a zuby...to je každou chvíli..proražený ret, krev ze zoubků...hrůza... 🙄

suki
autor
27. lis 2008

holky děkuju za podporu 🙂 i když vím, že to nic hroznýho není... ale člověka to stejně štve 😉

kalo
27. lis 2008

Suki, štve to. Mě každý říkal, že na mléčných nezáleží...Ale ještě 6 let je budou potřebovat 😀

suki
autor
27. lis 2008

kalo tak tak 6 let je holt budou mít ulomený no 😖 😖 ale na druhou stranu, když to není nic horšího....tak je to dobrý 😵 😵