Máte zkušenost s horní uzdičkou mezi zoubky?

viktoriesarah
12. únor 2014

Prosím ,máte zkušenost s horní uzdičkou mezi zoubky? Jestli jít na odstranění co nejdříve ,když jsou ještě mléčné zuby nebo počkat až narostou druhý zuby ? Dcera má necelých šest let a ještě mléčné zuby... Díky ..

babka
12. únor 2014

@viktoriesarah Naše zubařka říkala, že se to řeší, až jsou druhé zuby. Já se na to ptala, protože sama jsem v dětství na odstranění uzdičky byla. Pamatuji si to dobře, takže to bylo určitě až někdy na ZŠ.

hofka1
12. únor 2014

myslím, že mi zubařka taky říkala, že až s druhými zuby, ale zubař to bude vědět líp .. holka si poradila sama, upadla na pusu a uzdička padla za vlast🙂

klouzek
12. únor 2014

Kamarádka šla se synem když mu nebyli ještě ani 2 roky

viktoriesarah
autor
12. únor 2014

Holky děkuju moc 🙂 naše zubařka mi řekla kolem 5-6 roku..byly jsme už i objednaný ,ale v tu dobu jsme musely odjet ,takže moje osmička a dcery uzdička se odložila až na někdy,protože když jí zubařka vysvětlovala co jí bude dělat ,tak samože dostala strach a nechtěla o uzdičce ani slyšet....teď si dcera stěžuje ,že jí to bolí když kousne třeba do jablka ,tak jsem jí přesvědčila ,že zajdeme na uzdičku k zubařce a že se jí uleví ,tak už konečně i souhlasí 😉a taky už je parádnice a v 5ti letech řeší ,že má mezeru mezi zubama,tak jsem jí ukazovala modelky co maj taky mezeru a jek jsou hezký 🙂.... hledala jsem info na netu ,ale každý zubař má na to jiný názor...od neteř nápadník na tom byl až teď a je mu dvacet 😉