• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mělo vaše miminko teplotu, když se mu klubaly zoubky?

26. září 2012 
Chtěla jsem se zeptat jestli Vaše miminka měla teplotu když se jim klubaly zuby? Jak vysokou a jak dlouho?
21. říj 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
malému rostlo vždy několik zoubků najednou. Při první várce spodních zoubků byl v pohodě. Pak mu rostly horní (4 naráz), to měl něco přes 38°C asi 3 dny. Další zoubky (i stoličky) už bez teplot.
21. říj 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Taky jsme měli teplotky.. skoro 40.. asi necelé dva dny vždycky..
21. říj 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou míváme tak 2-3 dny zvýšenou, zhruba 37,5, moje dr. říkala, že když jsou vyšší - kolem 38C, už to není zubama, ale je jiný problém, tak nevím :confused:
22. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anehap
@mihaulka
@jijitka
děkuji za odpověď. Včera jsme se raději vydali na pohotovost a zoubky nám potvrdili, tak snad to brzy přejde.
23. říj 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj syn měl také vždy taploty a 39-39,8 C, také 1-3 dny. Ale většinou přes noc, ve dne jen zvýšenou. :wink:
23. říj 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anehap Eli měla horečku 5 dní skoro 40cítky...přičítala jsem to zubům...většinou má horečky 3dny...v tomhle případě jsem se už dost bála...jela jsem s malou na pohotovost, udělali vyšetření,ale na nic nepřišli...A většinou horečka z ničeho nic "přijde" a stejně "odejde"...nic krom horečky ji není...
11. črc 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, naše malá má 9 měsíců a je bez zoubečků. Od neděle večera měla 38 teplotu. Další den i průjem.
přisuzuji to zoubkům. Ale 3 mým dětem vyrost zoubek nebo zoubky a ani jsem to nevěděla, ale malá musí mít něco extra chudinka. Ve středu jsem raději jela k pediatrovi. Doktorma malou prohlídka, poslechla, prohmatala. Vše v pořádku až na ten průjem ( ale ne vodnatej) a teploty. Bohužel dva dny mám 39!!! jeden zoubeček se už klube. Tak doufám, že to rychle odezní a malá bude ok. Má naozdinovanou dietku a nesmí mléčko. Doufám, že ostatní zoubečky budou ok.
23. srp 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky, my jsme měli horečky při růstu zoubků skoro vždycky. většinou jen zvýšenou teplotu, která odezní, ale při vyšších jsem občas dávala i trochu nurofenu, vlastně i proti bolesti zároveň. zuby asi obě moje drobátka podědila po mně. no, co se dá dělat.
26. zář 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měly. Někdy vůbec, někdy 37 - 38, někdy i 39,5 - jeden až tři dny. Nurofen krásně zabral.
26. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek