Může mít malá teplotu kvůli růstu zoubků?

suki
15. pro 2007

Ahoj holky může mít malá teplotku z důvodu, že jí rostou zoubky? Celý den dnes je nevrlá a stále si šahá do pusinky, rejdí jazýčkem v pusince a když nemá nic v pusince , tak pláče. Mám pocit, že by jí mohl růst nějký zoubek a teď večer jsem jí naměřila 37,9 před odečtem. Může být teplota u růstu zoubků? Děkuju .

kristi
15. pro 2007

suki, no jasne...je to vcelku normalni. My to taky mely,ale zub se jeste nevyklubal 😒

makelka
15. pro 2007

suki přesně jak říká kristi, teplota je normální, zkus koupit na uklidnění chamomillu v lékárně - jsou to homeopatika 😉 na teplotku neporadím, neb tvoje holčička je ještě moc malinká a nevím zda by jsi jí mohla dát třeba čípek, to asi na radu Mudry 😉 držíme pěsti, ať je zoubek brzy venku 😉

kristi
15. pro 2007

nurofen je od 3 mesicu 😉

suki
autor
15. pro 2007

děkuju holky právě jsem se vyděsila a je i možné že ji to bude trápit a zub nikde?

makelka
15. pro 2007

jj, máš pravdu 😉

suki
autor
15. pro 2007

a jak poznám že je to od zoubku a ne od toho že by na ni lezla nějaká nemoc? ☹

lendy1
15. pro 2007

suki, zkus mrknout sem 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ve vašem věku je ještě brzy na zoubky, i když vyjímka potvrzuje pravidlo 😀 Ale to, co popisuješ je naprosto normální, to děti v tomto věku dělají a ještě nějakou dobu to malá dělat bude. Náš Davča musí mít neustále něco v puse-svoji ruku, cokoliv ze mě 😀 , hračku, plínku, rukáv, prostě cokoliv, co je v dosahu...S tou teplotou nevím, po odečtu je to 37,4 což by mělo snad být ještě dobrý nebo max. lehce zvýšená.

zuz11
28. kvě 2008

vefa • Dnes v 15:34
Ahojky máme 7 měsíců a rostou nám zuby, malý má už druhý den 38,5, tak nevím jestli je to z toho...je možné že to může mít i dýl? Nevím jestli jít k doktorovi dík za rady

gilotek
28. kvě 2008

my máme taky teplotku, cca 37.3 po odečtení. Ještě Martínkovi není ani 5 měsíců a před týdnem už se zoubek vyklubal. Do toho jsme měli ještě průjem. 😖