Můžou to být zoubky? Slintá, strká ruce do pusy, tlačí

svobodnanovaevca
7. lis 2015

Už dva měsíce máme klid od prdíků...ted máme čerstvý 4 měsíce a opět chudinka tlačí...nicméně si myslím,že je to taková obrana proti bolesti...je to možné???Slintáme, strkáme si ručičky do pusinky a strašně jí dělá dobře,když jí strčím já prst do pusinky a ona ho kouše...v noci jí občas vidím,jak se vzpouzí a přitom si šudlá pusinku o prostěradlo...a tak se ptám, jsou to opět prdíky nebo začínaj zoubky??? A pokud ano, tak tu mám gel na zoubky Calgel,ale v letáku je až od pěti měsíců...dával někdo dřív.Co radíte maminky,jaké jsou vaše zkušenosti....já si prvně myslela,že bříško,ale jak jí vnímám,spíše tlačí jako by se vzpouzela,bránila bolesti nějaké...

lavita
7. lis 2015

ten calgel jsme dávali určitě dřív než na 5 měs, bez obav 🙂

svobodnanovaevca
autor
7. lis 2015

@lavita Já to ve finále taky zkusila,nicméně jestli to jsou zoubky,tak to moc nezabrala...vám ano??

lavita
8. lis 2015

hele moc ne.... ja mam pocit že je to jako s prdama a pod. je milion přípravků, ale nejvíc pomůže to prostě vydržet a čas 🙂 máme jantarové korálky a ty jsou fajn, nevím zda tolik pomohly nebo náhoda, ale už mu pak všechyn zuby (zatím) rostly v klidu

ladyhacek
8. lis 2015

já také Calgel dala dřív - ale né o tolik asi o 10dní?v 5m mu vyrazili 2 zuby. Také slintal a dával si vše do pusy > ještě doporučuji kousátko do mrazáku