Nechce jíst. Jsou to zuby nebo vzdor?

monika6e
31. kvě 2009

Ahoj holky, moc prosím o radu, zda jste se s tím u svých ratolestí třeba nesetkaly... Naše malá (15 měsíců) od minulého pondělí téměř nejí (4 dny nejedla skoro vůbec nic) a celý dny je protivka a brečí, vlastně řve, to je přesnější. Obvyklé zbraně na zuby - gely a nurofen nic moc. Přesto jí vylezla celá za 3 dny celá stolička. Myslela jsem, že tedy, když je venku, bude klid, ale opak je pravdou. Dál jí jen minimálně (ráno jen jogurt nebo pribiňák, v poledne oběd, odpo kousíček ovoce - třeba jedna jahoda, večer nic, až zase ráno), odmítá mlíko, který milovala. Nesnáší najednou, když se na ni při jídle jen díváme a musí jíst sama lžičkou. Pokud ji chceme nakrmit a vidí jídlo v našich rukou - neuvěřitelný hysterák. Alespoň tedy hodně pije, což mě uklidňuje, že aspoň ty tekutiny má. Nezažily jste to někdy? Na ty zuby se mi to nezdá, může to být ten vzdor? Vzdorovitý období nám teď totiž "jede" opravdu fest...

luucia
22. čer 2009

zus, jj, nějaký předsevzetí ohledně zdravý výživy už fakt neřeším..jesm ráda, že něco sní 😉 a řízek jí moooc chutná 😅