Nemáte někdo z vás zkušenosti s váčky u čtyřletých dětí?

zdenkaku
3. dub 2013

Dcera mi na ně trpí už delší dobu a doktorka se přiklání k vytrhnutí docela se toho bojím ☹

zanulav
4. dub 2013

Muj nazor vytrhnout. Bude mit klid. Syn ma vetši kazivost mladši a ma už 5 vytrhnutych zubu je mu 5 let. trhani probihalo bez komplikaci samozřejmne breči a hodnekrat mu vrtali, daji mu injekci a vytahne se to sestřička pomaha držet hlavu ja telo, jinak to nejde synovi je nepřijemne to že ho držime spiše i to trhani určite. jinak se davaji i oblbovaky ale při trhani oblbovak nemel jen při vrtani. syn starši ma lepši zuby ma par vrtanych jeden vytrhly je mu 10 let o zuby pečuju stejne i strava je stejna ale mladši ma chrup horši než starši. mel v roce uraz ulomil si zoubek předni zčernal a rozdrolil se zustak jen kořen na pediatrii mi řikala že je to vlivem toho urazu kazivost a už se to rozjelo do okolnich zubu. zubař zas řikal že to neni genetika atd. každy ma jiny nazor včera jsme byli na preventivce u zubaře zuby ma ok. a už se mu kyvaj dolni jedničky tak jsem rada že mu narostou krasne zuby stale zaleži ted jake budou že takže tak trochu jsem se rozepsala o sobe ale určite to zvladnete. my si taky užily dost u zubaře 🙂