Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nurofen při růstu zubů. Jak dlouho mohu dávat?

arwen666
20. čer 2020

Ahoj holky nevíte jak dlouho v kuse můžu podávat Nurofen? Synovi rostou 4 stolicky najendou + spodní dvojky celý týden jsme vydrželi i když se budil co půl hodiny a plakal dávala jsem Camili +Calgel ale dnes v noci už plakal hodně tak jsem dala 1ml a spal klidně 🙏 jen ať vím dopředu jak dlouho můžu dávat

klea81
20. čer 2020

Nezvykala bych dítě na analgetika. U nás taky rostly vždy 4 zaráz a jen jsem nosila a dávala chlazené kousátko. Myslím, že v pribalaku je max 3 dny, ale během té doby mu stejně ničíš žaludek.

amazonkajanik
20. čer 2020

@arwen666 důležité taky je,jestli k tomu má i teplotu. Pokud mi malý řve jen bolestí,tak houpu,dávám kousátko,mažu gely,za noc se sice párkrát probere,ale v klidu. Když ovšem vyskočí teplota a už fakt pláče,že sotva popadá dech a houpání nepomáhá,tak dám nurofen. Taky jen 1ml i když může 2,5 a za 6h další,ale není to potřeba

arwen666
autor
20. čer 2020

@klea81 no taky z toho nejsem nadšená ale už plakal i v naruci v nositku a kousatka nechce nemá ani dudlik on ty silikonove věci odmita jediné co cumla je prso

jjasmina
20. čer 2020

@amazonkajanik Na to jsem koukala zrovna včera, byli sme na očkování , tak jsem koukala na dávkování a bylo to u dítěte 3-12 měsíců 2,5ml , což se mi zdálo hodně. Nakonec nebylo stejně potřeba .

miba10
21. čer 2020

@arwen666 zkus pořídit Dologel. Je opravdu dobrý. Malému když rostou zuby, tak namazu a nemusím dávat ani Nurofen. Spal klidně celou noc.
Jinak pokud si nejsi jistá dávkováním Nurofenu, respektive jak dlouho ho můžeš dávat, zkusila bych se zeptat doktora.

Sem začni psát odpověď...

Odešli