Ortodoncie v Pardubickém kraji. Poradíte?

bertica.h
15. únor 2007

ahojte.neviete poradiť?dobrú ortodontistku pre dospepých,v Pardubickom kraji?alebo nejakú stránku,kde je ich zoznam?ukázala sa mi 1z Českej třebovej,1zo svitav..viac ich nieje?ďakujem 😀

.danda.
15. únor 2007

Ahojda. Zrovna jednu navštěvuji v Litomyšli. Paní dokrorka Krpčiarová. Trochu dražší, ale super přístup. 🙂

bertica.h
autor
15. únor 2007

manžel je lekár a práve sa dopočul,že je tehotná,tak neviem,či bude pokračovat s prácou..u nej som bola ešte ked som nebola ani tehotná,a prišla mi trocha "nafučaná",odmeraná..a hlavne ja som chcela rovnátka na hornú čelusť,ona povedala,že musím mat aj na dolnú..lenže to by mi trebalo trhať asi dosť zubov,nakolko ich mám natesno...ty si z Litomyšle?aj ja som 😀

.danda.
15. únor 2007

Ne ne, Ustí na Orlicí. Do jížím tam, mě přímo má na sarost dr Chadimová, je tam s něma.

bertica.h
autor
15. únor 2007

aha..tak ich je tam viac..myslela som že len ona.počual som,že to má velmi predražené..no uvidím.je hrozné zohnať nejakého ortodontistu..našla som jednu vo svitavách,potom je tam aj myslím niekto z Ústí a Českej Třebovej.hrozne sa bojím,že mi budú musieť trhať zuby,som z toho na nervy..ale rovnátka potrebujem. ☹ tak dík za pomoc 😵

.danda.
15. únor 2007

I já rovnátka pořebuji jako sůl. V pondělí jedu na konzultaci před nasazením, tak potom uvidím kolik zubů vytrhnout... 😒
Dám ti pak vědět jak to dopadlo! Předražený to teda maj, ale lidí jak blázen i přez ty ceny. Byla jsem i v Brně, ale stejně jsem se vrátila sem. Tu v ČT znám, dělá to už léta, ale nebyla jsem z ní nadšná...

bertica.h
autor
15. únor 2007

takže ty si to tiež asi obchádzala...niesi spokojná s tou z Třebovej..prečo?a v Ustí nieje tiež dobrý ortodontista?držím palce,ja sa bojím aj za teba.chceme byt ale pekné,tak to musíme vydržať.ps:más peknú fotku 😀

eps
15. únor 2007

A holky, kolik budete platit? Já chodila ve Znojmě, tak s hledáním lékaře vám nepomůžu, ale zajímají mě ceny...Já přišla o 6 druhých zubů, včetně osmiček a 1 devítky, které mi trhali pod narkózou v Brně. A už v pubertě jsem přišla o min. 2 zuby. Mám malou pusu, hodně zubů a větších...teda MĚLA jsem. Rovnátka jsem nosila asi 2,5 roku, pojišťovna mi nezaplatila ani korunu (je mi 26) a platila jsem asi 12000. Obě čelisti, a teď ještě nosím udržovací na noc. Jde to vidět ve svatebních fotkách na Bereme se, tam jsem pod evazakova....

bertica.h
autor
15. únor 2007

ja by som chcela priesvitné rovnátka,ceny myslím bola 12tis.na jednu čelusť..ale neviem presne.tolko zubov vytrhať..som z toho na nervy...ale už musím,budem sa cítiť lepšie..
eps:taká blbá otázka.ked si mala rovátka,mala si "takú velku pusu"?ja sa toho bojím,že bude vidiet akurát tak moje ústa,že budem mat veĺku papulku 😀

.danda.
15. únor 2007

Paní dr v ČT je staší a mám z ní pocit, že to tam je jak na běžícím páse, žádná individuelní péče. Je to jen pocit! Nechávám si taky dávat transparentní a celková částka tak na cca 3 roky je a teď se držte 35000Kč.
Mám už po svatbě a už mi je jedno na jak dlouho je budu mít, hlavně že to pomůže. 🙂

verusinek
15. únor 2007

eps ty jsi mela devitku???

eps
15. únor 2007

Verusinek, jo, já jsem taková divná! A to mi ještě doktorka říkala, že to vypadá, že je dvojka široká skoro jak 2 zuby, že mi nějak divně narostla. Ale byla sjem její 2. případ 😀

Tak já těch +- 12000 dala za vše, najdu to přesně, měla jsem "klasické" dráty. Vidět to bylo, ale velkou pusu mi to nedělalo, ale já jsem měla pocit, že je to poznat, i když mám zavřenou pusu, že ji mám 2x tak velkou...nebyla to pravda...
a naučila jsem se jednu věc, smát se a zubit se...hodím fotky sem, ať se na to můžete koouknout, momentík...Jo, rovnátka mi sundalal 4 dny přes svatbou...

Moje doktorka taky nebývala příjemná, ale spíš na malé děti, prootže oni neposlouchali, co jim říká, nečistili poctivě po každém jídle...já byla v pohodě, ale ségra s ní taky problémy měla, ale zase to samé..špatná technika čištění...na to byla alergická.

.danda.
15. únor 2007

Ahoj Veru, ty ještě žiješ? Jak je? 🙂

verusinek
15. únor 2007

eps aha ty jo tak to je teda zvlastni o tom jsem jeste v zivote neslysela... a to ted dokonce delam pul roku u zubare... protoze devitky se nikde neuvadeji... tak me to zarazilo jestli jsi si to nespletla ze to byli sedmicky a osmicka....

ahojda dani jo jo ziju ziju... a co ty jak se mas???

.danda.
15. únor 2007

A tak to vidíš, problémy se zubama... Jinak pohoda 🙂
Snažilkujeme a ty?

verusinek
15. únor 2007

dani snad to budes mit vse v pohode... ja to vidim dnes a denne jaky muzou byt problemy ze zuby je to hruza...

Jo jo koukala jsem tak at se vam brzicko zadari...my jeste ne ... musime jeste dozaridit bytecek...

.danda.
15. únor 2007

Kde jsi? Někde v HK na zubárně nebo něco soukromého?

verusinek
15. únor 2007

ne ne u soukromeho... ale staci mi to ...
a jak dlouho se snazite o miminko uz?

.danda.
15. únor 2007

Teda eps tomu říkám oprava zubů!!! Taky jsis asi přišla na své, viď? Jé a mě to teprve čeká ☹

Veru zatím první měsíc.

eps
15. únor 2007

takže holky, je to dočasně v albu!

verusinek
15. únor 2007

dani no tak to at je brzicko miminko v pupicku... 😵

.danda.
15. únor 2007

No kukala jsem. Teda zírám!!!

verusinek
15. únor 2007

eps teda ted jsem taky nakoukla a teda super za rok a pul vazne super vysledek...

.danda.
15. únor 2007

Veru díky!

eps
15. únor 2007

a ted k casu:
25.9.2002 prvni otisky, pak konzutace, rentgeny atd...
4.2.2003 trhani zubu v Brne
19.8.2003 nasadila prvni cast rovnatek
24.5.2004 - nasadila vrchni rovnatka
a pak různě dotahovala, upravovala a 19.1.2006 sundala

.danda.
15. únor 2007

Taky pěkně zdlouhavé. Já kolem toho začala běhat loni po svatbě. V září první konzultace, v prosinci otisky a teď v pondělí konzultace a seznámení s léčebným plánem.

eps
15. únor 2007

celkova cena 10 927 Kč. ten rok a půl jsem asi přehnala, ale nepočítala jse tam dobu těch příprav, třeba jen rok mi rovnala jeden zub, otáčela ho...a oboje nasazene jsem mela od v kvetnu 2004

verusinek
15. únor 2007

eps jeee takze ty jsi cerstva mlada pani tak to gratuluju a taky gratuluju k miminku 😵 😵

eps
15. únor 2007

Veru dik, nejsi nahodou na Bereme se v JTSP?

verusinek
15. únor 2007

jo jo jsem ...

.danda.
15. únor 2007

Přidávám se ke gratulaci, jak k miminku, tak ke svatbě. 🙂