Pomoc při růstu zubů - bez chemie

lusynkova
28. únor 2017

Zdravím maminky,
ročnímu synovi rostou zuby a hodně ho trápí. Má šílené záchvaty pláče (ale je fakt, že je trochu hysterka :D) a já moc nevím, jak mu pomoci. Nechci žádné gely aj., napadají mě jen homeopatika. Máte někdo zkušenost? Jak často dávat a co Vám opravdu pomohlo? Žužlat chlazená kousátka mu dávat nechci, je lehce nachlazený a navíc to ani dělat nechce. Moc díky za jakoukoli radu 🙂

nikaboos
28. únor 2017

ahoj posílám odkaz http://www.tradicnihomeopatie.cz/news/jak-na-bo...
Já u dcery používala a nám pomohla v lékarně mně i poradili jaké dávkování. Jinak já mazala zoubky i citrónem. Na noc jsem dávala nurofen, je protizánětlivý a ulevuje od bolesti.

pajula123
28. únor 2017

Zkouseli jsme homeopatika Chamomilla 9 CH,ale zdalo se mi,ze to moc efekt nemelo ☹ Maleho zlobi zoubky tak,ze okusuje vsechno vcetne nabytku. Ted mu jako kousatko nejlip slouzi silikonovy kosicek na peceni muffinu-nacpe si ho presne tam,kam potrebuje. Jinak se taky hackuju.

lusynkova
autor
28. únor 2017

@nikaboos Díky, tak vidím, že je chamomilla přímo pro nás 🙂. Nurofen právě dávat nechci... Citrón jí nevadil?

nikaboos
28. únor 2017

@lusynkova to víš, že se u toho šklebila😀 ale zoubky si namazat nechala. Vymačkala jsem citón a zoubky potírala prstem. Moje mamka nám tak zoubky mazala🙂

lusynkova
autor
28. únor 2017

@nikaboos A ono to má efekt, jo? Jak to? 🙂

pajula123
28. únor 2017

@nikaboos tak podle clanku uz chapu,proc u nas nezabrala 🙂 diky 🙂

nikaboos
28. únor 2017

Já to zkoušla na sobě a příjde mi když si potřeš dásně a zuby, tak to jakoby znecitlivý a tým to uleví od bolesti. Citrón je zdravý a obsahuje vitamín C a pokud je malý i nachlazení tak mu dodáš i vitamíny a trošku potřít dásně tím mu určo neuškodíš.

lusynkova
autor
28. únor 2017

@nikaboos No, můžu zkusit.

zmrzlinka
28. únor 2017

bily lll

lusynkova
autor
28. únor 2017

@zmrzlinka ? 🙂

zmrzlinka
28. únor 2017

Omlouvám se ....mobil pise kraviny....bily studeny jogurt jsem chtěla napsat k

lusynkova
autor
28. únor 2017

@zmrzlinka Jako na zchlazení? Jo, to docela dává smysl 🙂. Díky

olga_
28. únor 2017

Nám pomáhal bylinný olejíček na zuby od Hádka. Potírala jsem každý večer. Ale zase pokud ho to jo bolelo, tak byl stejně neklidný. Ale pláč opravdu jen párkrát.

zmrzlinka
28. únor 2017

@lusynkova jo chlazení 🙂