Pořadí růstu zoubků, holčičce narostla nejdříve dvojka

trulen
20. bře 2014

Ahoj, mojí 9 měsíční holčičce narostla na horní dásni nejdříve dvojka. Dásničky pořád bolely, tak jsem myslela že vylezou i jedničky, ale místo toho další dvojka. Jedničky zatím prostě nejsou. Dole má normálně venku jedničky. Setkaly jste se s tím někdo? Díky za odpovědi 🙂

nonnni
20. bře 2014

@trulen moje dcera mela vsechvy ctyrky venku a jinak nic. V jedenacti mesicich.
😀

tamarila
20. bře 2014

U nás taky narostly první dvojky nahoře, vypadala jak upírek. Jedničky přijdou taky, neboj .o)

tulikiss
20. bře 2014

@trulen u nas taky nejdriv vyrostli tri dvojky, pak az jednicky, pak trojky, ctyrky a kdyz zacali koukat dve petky tak teprve dorostla posledni dvojka 😀

speedygon
20. bře 2014

hlavně se neřiď tabulkama, jako spousta pediatrů....je to na přírodě a ne na tabulkách...mně zas přijde, že malému porostou trojky...má v těch místech zarudlé dásně, hryže tam(hlavně napravo)...dle dr to tak nebude, protože trojky přece rostou až poslední, že to už spíš budou čtyřky...což je blbost, ty jsou rozhodně více vzadu.....

trulen
autor
20. bře 2014

Jeee to jsem rada ze nejsme sami, uz jsem v klidu. Vsichni na me koukali jak na blazna 😀 Maji zafixovano ze musi rust postupne. Presne mala je jak upirek 😀

ined77
20. bře 2014

@trulen ..ahoj, ono se někdy to pořádí zoubků zblázní a rostou si jak chtějí. našemu malému rostly zoubky taky prapodivně, sice nejdříve vylezla dolní jednička, pak horní jedničky, a pak čtverky, ale zbylá dolní dvojka vyrašila až se špičákama 😀 .
v obchodě jsem jednou viděla mimčo, které mělo skutečně jen dva zuby a to špičáky 😀 . upírek jako vyšitý 😀 .

terezkax
20. bře 2014

@trulen Zrovna dnes jsem koukala, že to tak bude mít dcera. Má dolní jedničky a prořezává se horní dvojka. Horní jedničky budou asi následovat-má tam nateklou dáseň.

trulen
autor
20. bře 2014

Koukala jsem, ze i ty nase jednicky budou za chvili venku. Ma to chudinka cele natekle ☹

jarunkas
28. kvě 2014

U nas je to take, vylezly prvni dolni jednicky a ted uz je na spadnuti horni dvojka. Cekam kdy vykoukne uplne. Zadny strach, vsem zuby jednou vylezou;)