Poslední stoličky. Kdy rostou?

zero
21. zář 2009

Ahoj maminy,
chtěla jsem se zeptat v kolika si rostou dětěm poslední stoličky? Díky moc. Pokud to tu někde je, tak se omlouvám a děkuji za odkaz.

sisa88
21. zář 2009

zero ahoj, je to individualne ako vsetko🙂 mojej malej isli uz v 14m prva, teraz ma 18m a ide druha, inak uz ma 17 zubov kompelt- zuby jej zacalai v 3m. sestrinej malej sli posledne az v 3 rokoch🙂

jahodka11
21. zář 2009

zero, nas maly ma uz asi mesiac vsetky zubky.....takze my sme uz komplet 😉

berynka
21. zář 2009

Já už teda přesně nevim 😅 , ale myslím, že Hedu rostly někdy po 2. narozeninách. Sem si tak nějak všimla, když už tam byly 😀 .

andulkau
21. zář 2009

zero ,my mame iba spodne ,horne som nevidela,dokopy 18 zubov-a prvy jej vysiel ,ked mala 7 mesiacov.Ale ze vraj do troch rokov v pohode.

malovani
21. zář 2009

To je individuální, Evě začaly pětky růst po 18. měsíci...

silvik
21. zář 2009

Nám první pětka vykoukla až teď.... máme 2 roky a 4 měsíce..... 😉

sakura77
21. zář 2009

nam posledna vysla asi pred dvomi mesiacmi-cize okolo 2 a pol roka

jarka34
21. zář 2009

Ahojte, malej vyšli tie zadné spodné stoličky v 21. mesiacoch. A o posledních vrchních ani chýru ani slychu.

tigri
21. zář 2009

moja uz ma horne patky, ale spodne este len lezu....a lezu veeeelmi dlho 😉

lienka79
21. zář 2009

syn ma takmer 2r6m a po stolickach aní chyru,ani slychu ☹ Prvy zub mu vysiel 1.roku

blau
21. zář 2009

lienka aspon sa mu nepokazia 😉
Lucovi idu asi teraz strasne slinta a pcha si vsetko do zadu a hovori bibi boooo. 😉

lienka55
22. zář 2009

Tak ani u nas ani chyru a slychu po stolickach a to mame dva roky,prvy nam vysiel ked sme mali 4mes.*

poupe
23. zář 2009

tak nam lezou posledni stolicky ted ve 2,5letech

vlasa
23. zář 2009

aj nam lezu teraz a paradne si to uzivame 😠 😠 😠

romulda
4. lis 2011

Ahoj holky! Znovu ožívám toto téma. Máte některá zkušenosti? Malé rostou pětky a zdá se mi, že otekla trochu v obličeji. Je to možné, stalo se to i vašim prckům?

kacab
4. lis 2011

25 měsíců a synek namá ani jednu.. dcerla měla do dvou let všechny 4... já bych to neřešila, až vyrostou tak vyrostou 🙂
@romulda pohlídej aby neměla zánět v dásnu... jinak kloktat či pít heřmánek 🙂

berenika39
4. lis 2011

petrovi jsou 3r 3m a tři stoličky pořád nikde. když lezla ta jedna, nedalo se toho nevšimnout, petr měl i trochu červenou tvář, den, dva...
Jdeme na preventivku k zubaři koncem listopadu, jsem zvědavá, jestli je to ok, že ještě nemá všechny pětky.

neu.sona
4. lis 2011

My máme všech 20 zoubků od 14 měsíců.

tygrous
4. lis 2011

Tak Honzíkovi vylezly dvě spodní nedávno (tj.okolo 20 mes.), horní dvě ještě nejsou. A tak jak jsme o zbylých 16 zubech věděli dlouhé dny a noci a týdny předem (ekzém, buzení v noci, opruzeniny...), tak o těch dvou posledních stoličkách jsem se dověděla, až když byly celé venku😀

lenka_da
4. lis 2011

Dcerka mala vsetkych 20 zubkov, ked mala 1,5 roka (prve dva zubky mala ako 4,5-mesacna).

tinki
4. lis 2011

No moja má 4 roky všetkých 20 zubov a už sa jej tlačia ďaľšie stoličky..také biele ďasná tam má..ja som myslela, že už ďalšie mliečne nerastú...v decembri ideme na prehliadku, som zvedavá čo mi povie stomatologička.. 😒

bonsai
4. lis 2011

nám lezú 2 stoličky teraz..už 3 dni a 3 noci bojujeme s horúčkami, nechutenstvom a všetkým s tým spojeným..

romulda
4. lis 2011

@bonsai Vítejte v klubu! 😠 Ať už jsou ty mršky venku!!!

bonsai
4. lis 2011

..ďakujem..to áno..lebo je mi ľúto nášho drobca..ale bojuje statočne.. 😠

kituska20
10. dub 2017

Dceři lezou teď jsou ji 2 roky a je to teda síla. 3 dny horečky v noci nespíme. Den klid a zase 3 dny horečky. Je to normální? Už jsem fakt vyčerpaná.

kituska20
10. dub 2017

Teď koukám, že ji rostou všechny 4 najednou. :(