Prosím o radu. Stoličky?

katinka24
30. zář 2020

Naše malá byla asi před 14 dny nepřijemna, nespala večer, mela několikrát za den průjem, nemela teplotu, nevěděla jsem co s ní je a pak jsem objevila první stoličku. Pak byl klid a minulý týden jeden den teplota 39, pak jsem to srazila nurofenem a byla v poho 4 dny a ted od pondělí opět, teplota si dělá co chce chvíli podchlazena, chvíli 39, ma trochu rýmu, opět průjem 5krat denně. Myslíte si že to bude druhá stolička nebo něco jiného, nechci nic zanedbat. Bohužel je doba koronaviru, takže nás lékařka nevezme a museli bychom na pohotovost, cožz tam se mi mezi všechny ty nemocné zbytečně nechce. Můžou to být ty stoličky? Dekuju za radu.

crutela
30. zář 2020

Ahoj, pokud teploty srazíš a netrvají déle jak dva dny, neplašila bych.
Dceři taky rostou stoličky, ale měla horečky, které nikdy před tím neměla, po 3 dnech jsme jeli na pohotovost kde zjistili zánět močových cest.
Lékař říkat, ze po 2 dnech navštívit lékaře.

terezz29
1. říj 2020

Doktorka vas musi vzit i v dobe koronaviru.

leymea
1. říj 2020

Syn u zubu teploty nemel, ale mozna by to stolicka byt mohla. Zarazi me proc by Vas doktorka nevzala?

terezz29
1. říj 2020

@leymea Mě to taky zaráží....musí je ošetřit, covid necovid.

terezz29
1. říj 2020

Navíc teda, mně vždy doktorka říkala, že u růstu zubů je zvýšená teplota, průjem možná trochu - např. 1x max. 2x řidší stolice. Vše nad 38 stupňů hlasí spíše onemocnění.