První zoubky, dávali jste na noc třeba Panadol?

veri25
6. srp 2012

Ahojte všichni, chtěla bych se zeptat, jak ste to zvládali s prvníma zoubkama? nám si malej docela pospíšil, v neděli mu bude 6 měsíců a dnes sem zjistila, že mu roste první zub...žádný horečky,jen je strašně protivnej, asi ho to trochu bolí, nato bych se chtěla zeptat, jestli jste dávali třeba na noc nějaký panadol nebo něco takého,čím se potřou dásínka...děkuju za vaše rady

jarkalada
6. srp 2012

@veri25 u nás první zub v pětí měsících-resp. ve 3,5 korigovaně 😉
Pokud bylo fakt znát, že je protivný kvůli zoubkům a bolí ho to, tak jsem potřela gelem Calgel. Možná trochu pomohl. Nebo aspoň na chvíli zabavilo, než si to slízal 😎
Jinak se může prý dát třeba panadol.

betelgeuzz
6. srp 2012

@veri25 záleží, jak to zvládá. Jestli prořve noc, tak bych třeba sirup na bolest dala (nurofen je prý lepší). Pokud je spíš umrčený, tak spíš potřít dásně gelem, např. calgel, mundisal, nobilis dělá přírodní olejíček Jakoubek, možná existuje i něco dalšího. My máme calgel, když starší rostly pětky, tak i sama chodila, že ji bolí zoubek a chce namazat, takže asi pomáhá.

camelinka
6. srp 2012

@veri25 u nas to probiha vklidku, obcas sem maznula Jakoubkem,ale leky bych dala az nad tech 38°C, nejsem zastance leku kdyz to neni uplne potreba 🙂

x1martina
11. srp 2012

muj syn mel prvni zoubky bez potíží a to jen díky tomu, ze jsem si zakoupila OK Gel, ktery vyresil vsechny moje starosti se zoubkama, ale i radu dalsich koznich problemů. nemuzu si gel vynachvalit, doporucovala bych vam, aby jste si ho zakoupila, rada vam ho objednam. 🙂

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maryyyp
17. dub 2013

Dcerka u růstu zoubků docela na teploty trpěla, tak jsem dávala sirup od Panadolu přes den a noc případně čípek. Malé ten sirup dokonce moc chutná 😉

silvapokorna
26. dub 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@maryyyp ahoj. tak to by si naše holčičky rozuměli. taky jim Panadol chutná. 😀 Starší někdy vyjednává, že když si uklidila pokojíček, tak by mohla dostat ten sladký sirupek za odměnu. Tak to ji vždy podstrčím nějaký vitamínový. 😎

energizer
26. dub 2013

Neni zbytecne cpat deti uz od narozeni chemickymi leky??? chapu kdyz maji horecku...ale jinak,...prijde mi to ujete,,,

veruska007
26. dub 2013

@veri25 Dávala jsem nurofen, pokud měly děti horečku. Jinak nic. Calgel mám doma, mazala jsem si sama, když mi trhali zub. Docela mě to pálilo, dětem ho nedávám.

abieska
29. dub 2013

ahoj i já dávám nurofen v čípkách,sirupy nechce,od 9.měsíce máme vždy při zubech horečky(2dny),ted nám rostou stoličky 🙂