• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rostou zoubky? Nebo je to jiný problém?

4. ledna 2015 
Moje dcerka bude mít 6 měsíců.Před třemi dny začala být hodně plačtivá a nevrlá.Přes den nic nenaspí a v noci se budí s pláčem a nejde uklidnit.Ten pláč je takový divný něco při něm mumlá.Ruce má pořád v puse a kousátka taky,ale to mívali vždycky.Horečku nemá.Dívala jsem se do pusy,ale nic nevidím.Vždycky byla tak hodná a spala krásně.Kdyby to byli zuby,tak by se mi ulevilo.Je to den o dne horší.Taky jsem začali cvičit vojtovku,takže mám strach jestli to nemůže být tím.Děkuji za každý názor.
9. črc 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handula83 Syn začal ve 3 nebo 4 měsících taky najednou hrozně plakat, hůř spát, nepřibýval na váze.. Po nějakých dvou týdnech jsme zjistili, že se mu dělají v dásničkách boule. První zub ale vylezl ven až v 7m. Takže podle mě to zuby klidně můžou být..
9. črc 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufám,že to jsou zuby,bouličky jsem nahmatala,ale jen po stranách dásní.Ale je asi blbost aby začali růst první po stranách.
10. črc 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě zoubky, zkus homeopatika chamomila, nám teda zabírala až 30ch, ale zkusila bych nejdřív 9ch
10. črc 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted to máme podobně, krásně spinkal od narození celou noc a ted v 6m se budí 3x/noc. asi to budou zuby.. vojtovka si nemyslím.
23. srp 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
11. zář 2014 v 16:00 • jarmila78
Mala ma ted skoro 6 mesicu a je to to samy.Uspat ji je umeni,pokazdy neuveritelnej plac :frowning2: taky doufam,ze to jsou zoubky,obcas ma vecer zvysenou teplotu a boulicky na dasnich..
4. led 2015 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek