Rostou zoubky? Nebo je to jiný problém?

handula83
9. črc 2014

Moje dcerka bude mít 6 měsíců.Před třemi dny začala být hodně plačtivá a nevrlá.Přes den nic nenaspí a v noci se budí s pláčem a nejde uklidnit.Ten pláč je takový divný něco při něm mumlá.Ruce má pořád v puse a kousátka taky,ale to mívali vždycky.Horečku nemá.Dívala jsem se do pusy,ale nic nevidím.Vždycky byla tak hodná a spala krásně.Kdyby to byli zuby,tak by se mi ulevilo.Je to den o dne horší.Taky jsem začali cvičit vojtovku,takže mám strach jestli to nemůže být tím.Děkuji za každý názor.

martinakl
9. črc 2014

@handula83 Syn začal ve 3 nebo 4 měsících taky najednou hrozně plakat, hůř spát, nepřibýval na váze.. Po nějakých dvou týdnech jsme zjistili, že se mu dělají v dásničkách boule. První zub ale vylezl ven až v 7m. Takže podle mě to zuby klidně můžou být..

handula83
autor
10. črc 2014

Tak doufám,že to jsou zuby,bouličky jsem nahmatala,ale jen po stranách dásní.Ale je asi blbost aby začali růst první po stranách.

slunicqqo
10. črc 2014

určitě zoubky, zkus homeopatika chamomila, nám teda zabírala až 30ch, ale zkusila bych nejdřív 9ch

rebarborar
23. srp 2014

ted to máme podobně, krásně spinkal od narození celou noc a ted v 6m se budí 3x/noc. asi to budou zuby.. vojtovka si nemyslím.

jarmila78
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blondyst
4. led 2015

Mala ma ted skoro 6 mesicu a je to to samy.Uspat ji je umeni,pokazdy neuveritelnej plac ☹ taky doufam,ze to jsou zoubky,obcas ma vecer zvysenou teplotu a boulicky na dasnich..