Jak dlouho se dětem prodíraly horní zoubky?

ltroubilova
12. črc 2017

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho se vašim dětem prodíraly zoubky? Syn měl první dva dolní zoubky začátkem 5. měsíce. Pár dní plakal, ale hned mu vyrostly. Potom pár dnů klid, ale zase to začalo. Jenomže teď už to netrvalo pár dnů, ale trvá to skoro tři měsíce. Kolikrát ani nepomůže nošení. Nevydrží si už ani hrát sám. Moc ho to bolí. Zuby má nateklé, dost slintá a pořád musí mít něco v puse. S kým jsem mluvila, tak jsem se dozvěděla, že to trvalo pouze pár dní a ne tak dlouho. Vůbec nevím, jak dlouho to ještě, jakoby se mu ty horní zasekly. :(

swetlusska
12. črc 2017

Chudák😕, nám pomohlo Panadol baby sirup nakapávat na dudlík a kousání sušenek (od 6.měsíce sušenky sunarky...). Zuby u nás rostou snad už 4 měsíce, pomalu a pořád.....

kolibrik007
12. črc 2017

Dobry den, kazdy zub muze rust jinak dlouho. Muze rust i na etapy. Nam jedna jednicka nahore vylezla celkem rychle a skoro jsme to v chovani nepostrehli a druha jednicka rostla dele nez mesic, otekla, krev, vyrazka na obliceji, plac, atd. Nekdy rostl zub par dni,pak tyden klid,pak zase kousek povylezl a tahlo se to klidne mesic. Ted uz roste posledni petka nahore🙂. Vydrzte!

kika266
12. črc 2017

Nekdy to trva dlouho nez se ty zoubky dolu dostanou. Vsechny ty zoubky jsou v puse a posouvaji se, pak to boli. Bobek maly, hodne holek si pochvalovalo ten denta gel na dasne, tak zkus tohle malemu namazat. Mala mela taky vsechno v puse, kdyz ji rosty zoubky.

msimankova
12. črc 2017

Horni jednicky u nas byly silene. Urcite zkus homeo Chamomilla vulgaris 9ch a zuzlat mrkev z lednicky - dcerka s ni chodila cele dny 🙂

eldrag
12. črc 2017

od prozíznutí dásně to jsou uz 4 mesice a stejne nejsou jednicky venku cele... trva to dlouho a nekdy jsou proste dny horsi a jindy o tom vubec nevi. Davam na kousani kartacek curaprox

linee
12. črc 2017

@ltroubilova holce vyrostl 1.zub na 1.narozeniny.Po pul roce uz ma 14 zubu,alejede v kuse.Nekdy je to dobre,nekdy jedou 4 v kuse. Chladitka a kousatka a ani gel nefungovali. Jedeme s malou pauzou na fenistil kapickach a kdyz je to uz bez vyspani,tak na noc dav nurofen cipek.Nejsem zastance leku,ale obcas se mala i my vyspat musi.
Jinak je porad mrzuta,chce nosit a nehne se ode mne.Nebo breci od bolesti.Vydrzet a byt porad tady pro nej.