Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

prchalka
9. lis 2009

Ahoj,
o zoubkách už tady toho bylo napsáno hodně, já to nestihnu všechno pročítat, a protože mám trošku specifický problém, tak se chci zeptat, jestli jste někdo měl s dítětem dlouhodobý problém se špatným spaním v souvislosti s růstem zubů?
My máme zatím 4 jedničky a dnes je to přesně 2 měsíce, co malá opravdu špatně spí - v noci i ve dne.
Když mi dá v noci 3-4h spánku, tak jsem ráda. Někdy to je dokonce jen hodina ☹ Vzbudí se v postýlce, sedí, kňučí nebo rovnou dost brečí. Nic jiného by nepomohlo - beru si ji rovnou na postel do pracovny. Někdy to šlo a docela zabrala, ale většinou se mele a válí z jedné strany na druhou bez přestávky, naráží do čela postele, do stěn, do mě, celé hodiny.. A takhle to jde až do rána. Já samozřejmě už spát nemůžu, jen ji narovnávám, hladím, uklidňuju a když už bych zabrala, ona začne brečet na dudlík.
Ráno má pytle pod očima a celý den je prostě rozmrzelá a nemůžu se od ní hnout!
To samé se opakuje i při spaní ve dne. V postýlce vydrží spát tak 3/4h, pak se posadí a brečí, beru ji opět k sobě, kde si to celkem už pak v klidu dospí, ale dnes se převracela taky.
Já už si na to, že nespím docela zvykla, ale jí lituju.
Občas, když už je to opravdu špatnýí, tak jí dáme kapku Panadolu, je to trošku lepší, ale to se nedá dávat stále, ale já už nevím, co dělat, jak jí zklidnit.. Teploty nemá, ruce v puse má stále a někdy to z ní docela dost teče, ale zoubek se za 2 měsíce neprořízl ještě žádný.. Dvojka horní je vidět stále víc, jestli jí roste ještě něco, netuším, připadá mi, že možná dolní 3-4ka, což by bylo zvláštní..
Tohle se dá vydržet pár dní, týden a bývá zase klid, ale my už bojujeme 2měsíce a nikam to nevede. Může se to opravdu takhle drsně projevovat?
Nemám ani nikoho, kdo pohlídá, povozí ☹ Nemám klid v noci, ani ve dne - křičí, vzteká se. Už mi z toho bývá dost špatně od žaludku..

sherry28
6. črc 2010

@matova dnes upálení mistra Jana Husa 6.7.1415 a včera jsme měli společný s vámi 😉

sherry28
6. črc 2010

mě v osm Máru vzbudil Lukas, šel domů a bouchnul dveřmi, řádně jsem ho seřezala na zadek 😠 (10x jsem mu připomínala, že Marek už spí, ať jde potichu, on neuměl zavřít, tak s dveřmi prásknul 😅 )no Marek se probudil s brekem a byl vzhůru až do desíti, blbě kvůli rýmě usínal ☹
no uvidímě jestli se teploměr vyšplhá tak vysoko 😕 😉 ale když mohlo být v lednu -25°C, tak co by nemohlo být teď 36°C že? 😀 😵 😉
všem vám přeji prospanou celou noc 😔 😔 😔

sherry28
7. črc 2010

Dobré ranko 😵
tak noc nic moc 🙄 Mára spal špatně, kvůli plnému nosu ☹ už tady lítá od 6:14 😅

prchalka
autor
7. črc 2010

Dobré ráno,
jen v rychlosti, už tady mám ten ukňouraný chvostík vedle sebe 😅 🙄
MM má ještě dnes volno, ale právě odjel bourat garáž, takže je nám prd platný a je to jako kterýkoliv jiný den... škoda toho volna, který nevyužijem 😖
Večer se probudila po hodině, mezitím já už jsem zachrápla, takže mě vzbudila, uspala jsem.. a za další půlhodinku znova brek 😖 Vzal si jí MM, kdyby ten s ní nespal, tak už si fakt chystám provaz 😒 Jako vůbec nespat a pak ještě celý den kňourání, ocáskování a spol.... 😢 😔
Jdu bojovat.. všem hezký den! 😉

lehna
7. črc 2010

dobré ránko,

tak po třech super nocích se nám zase trochu pokazily, ale nebylo to tak nejhorší. No i když z neděle na pondělí od 23do 1.30 jsme pořádně nidko nespali. Z pondělí na úterý byl vzhůru asi 2x a dneska jednou v půl 1, pak ve 2.00 hulákal,ale jak tam MM šel, tak byl klid, takže zas něco jen ze spaní.
Každý den vstává v 5.30, to je moje smrt, nedávám to. dneska ještě naštěstí u mě vytuhl do 6.30.

včera jsme byli v Dinoparku. Nebylo to nejhorší, ale čekala jsem trochu více. vstupné 130,-, vláček(40), který jel necelých 10minut objel 3 dinosaury, řekl pár slov a byl konec cesty 😀. fotky dodám jak půjde malý spát 🙂. jo a začlo pršet,tak jsme tam moc času nestrávili 🙄

JInak MM máme ještě doma, má do pátku na mě paragraf. Mi je už docela dobře, jen ještě trocha rýmy a sem tam kašel a jsem nějaká zahleněná. Pipa má taky pořád rýmu,ale taky už lepší, nenechá si ani už utřít nos, jak ho to asi bolí. ale kápnout kapky si nechá,tak aspoň něco. 🙂

když je MM doma, tak tady na vás ani nějak nemám čas 😅 😔 . v pondělí už to bude lepší!

Jsem včera večer žehlila tu kopu prádla co mě tady strašila už víc jak 14dní.

prchalka
autor
7. črc 2010

@katzi A co jí mlíko při té příležitosti odnaučit? Tedy v noci?? 😕 Jinak my ještě neměly takový problémy, tak nemám zkušenost..
U nás - přepnu po Snídani na ČT1 a ona chce Šaší, ten samozřejmě není ☹ Takže to nese nelibě 😠
Dál si sundá ponožky a začne hned řvát, že je nemá a chce je... 😖
No nic, uvařím brambory a vyhodíme se na zahradu asi..

sherry28
7. črc 2010

katzi: tak jestli ti už od včera neprůjmuje, tak bych dnes na večer už mléko dala a jak jste spali na dnešek 😨 a jak říká prchalka, že jestli to šlo bez mlíka, tak bych taky už na noc nedávala 😉

prchalka
autor
7. črc 2010

To dopolko!! 😅 Pustila jsem se do ručo vyžínání trávy u záhonu, už jsem se na to nemohla z okna dívat. Chvíli si hrála na písku, pak stála neustále za mnou, válela se mi po zádech, pak si sedla do záhonu a rozmázla po sobě asi pavouka.. Měla jsem otevřený dveře na terasu, a slyšela jsem, že doma někde něco spadlo. Když jsem se šla za chvíli podívat, tak na zemi moje anthurie ☹ Tak jsem začla luxovat aspoň to nejhorší, aby se mi v tom ještě neprošla, ale ona.... s botama od záhonu začla skákat na sedačce... 😖 😔
Dneska docela i oběd dala. Spí od cca 11h.

sherry28
7. črc 2010

tak u nás spánek 😉 byl neskutečně protivnej, dneska jsem mu dala na zadek co se mu tam vešlo 😠 a ani mi to není líto, protože si to zasloužil 😕 já chápu, že mu není dobře, ale u oběda plival všechno pod stůl a měl z toho hroznou srandu, nejdřív jsem ho 2x napomenula, ale nepomohlo, plival dál a koukal na Lukáše jestli se tomu směje 😅 no samo, že se smál a Mára taky, tak jsem mu jednu vyšila a tím jsem odstartovala sérii zla 🙄 začal se po mě sápat a nechtěl mě nehcta dojíst oběd, utíral si do mě nudle a furt mě rva za ruce, až tam mám modřiny, pak do mě kopl, tak jsem vstala a nandala jsem mu jich pořádně, řval, ale stejně měl plenu, tak může být rád, že jsem jí nesundala 😠 pak s jeho asistencí jsem dovytřela chodbu, což už ho namíchlo pořádně a v kuse ječel a křičel pats(spat), tak řikám neboj půjdeš a hned a pěkně rychle 😝 😀 tak jsem mu ještě umyla obličej, odsála za hroznýho řevu všechno probíhalo 🙄 ale jak už ležel na polštáři, tak ztichl a usmíval se a byl tuhej hned 😉 🙂

hancazivocich
7. črc 2010

sherry -
taky koukám, že kvalitka.. Malá si o mě nudle též chodila otírat - nejlepší to bylo na černým oblečení 😠
Jinak ahojte

My spíme, ale asi už budem vstávat - včera byla agresivní - na chatě mě pořád hryzala, už fakt nevím, co s ní.... Nic nepomáhá - max. chytat za nos - z toho má srandu - tlemí se, ale při rýmě to nešlo... Ze začátku jsem ignorovala, dělala, že to bolí - což taky bolí, protože se zahryzne a trhne.. Jsou z toho modřiny. Pak dostávala na zadek, přes ruce, bububu nepomáhá, nic... Tak teď špičkama prstů dostává jemně po tváři... To jí děsně vytáčí - není to klasická facka - prostě strašně dlouho zaměřuju, aby ji to jen škrtlo, ale jak ta zuří - asi je to pro ni děsná potupa 😖 Nemám z toho radost, ale bohužel nic jinýho nepomáhá a zhryzaná jsem, že vypadám jak feťák.... Jo a mám pocit, že to ten holomek snad dělá z nudy? Když včera na chatě pršelo, nemohla ven, tak lítala a vymejšlela kraviny... Tchánovci z ní odpadli po o, noo, moc hezký.....
Dneska mi zas pomáhala prát, ale šla jsem to po ní zkontrolovat - vyndala jsem červený ponožky, metličky od mixéru a hrabičky na písek 😠

Prchalka - mazec! my se včera chystali na chatu, najednou divnej zvuk, nasadila jsem sprint - chlap na mě koukal jak na deb.... a ten malej zmeťour otevřel dveře od bytu a vylezl k výtahu... Takovej skok, co jsem vrhla, by mi mohli atleti závidět.. Pak, že je dobrej nápad mít bezp. zámek na dveře s tím knoflíkem zevnitř... Hahaha... Představa batolete letícího ze schodů mi dala křídla. Naštěstí to dopadlo dobře...

Katzi - asi bych to mlíko dala - naše je taky mlíkovej závislák, kdyby mi neprůjmila, tak jí ho dám... Jinak by sme nespaly - ani jedna..

sherry - já celý čtyři dny volna poslouchala, jak malá neumí poslouchat - když jsem jí řekla, ať za mnou jde, tak mi odpověděla Poč? Vytáčí mě, že mi furt někdo předhazuje, že jsem na ní měkka.. Ale mně to nepřijde. Spíš si myslím, že je malá moc velkej živel - krotit něco takovýho je občas .... Noo na zabití...
Jinak včera odběhla do kuchyně, tam se po.... sláva, huráá - jsem ráda, že už jí to jde normálně - když předtím měla prdelku na kusy... Tak jí to nepřetrhávám a nechávám do plíny. No a přišla a říká - Bobek, čuchám.... 😀 😀 😀 Tak to mě fakt málem zabilo

jaul
7. črc 2010

Tak mi ji ve 12 probudily sirény - nj, teprv první středa v měsíci.. ☹

@sherry28 To jsou ale metody uspávání 😔

@hancazivocich Malá v pondělí kousla tchýni do prsa, má tam pěkný jelito!

prchalka
autor
7. črc 2010

Omluva veliká, zase po 100 letech jsem byla špatně přihlášená 😠

katzi
7. črc 2010

ahojte,

u nás se dnes spalo celou noc. Ani na to mlíko nedošlo. Momentálě nerostou zuby, tak to bude asi tím 😕 Ale v období, kdy rostou zuby je mlíko moje jediná záchrana. Asi zatím odnaučovat nebudu. Dala jsem si hranici do dvou let, tak ještě chvilku 🙂 Třeba do té doby i ty zuby už vyrostou.

Naše dopol: v duchu kňourání, mrčení, brečení, vztekání 😝 Mi řekněte, proč jsou ty děcka teď tak uzlobený? Může nás uklidňovat, že jsme na tom všechny tak nějak podobně a to vychováváme každá trošku jinak. Takže jak nám okolí tvrdí, že je to výchovou, tak tím to asi nebude.

ined77
7. črc 2010

ahojky 🙂 ,
konečně normální den 😅 .ne že bychom se neměli hezky, ale už toho bylo všeho nějak moc 😀 .
v pondělí jsme byli na lešné v zoo...no ty brďo...tolik lidí jem tam ještě neviděla a slováků snad víc než čechů
😀 ...pak nám došlo, že máme stejně svátek 😉 .na začátku to vypadalo tragicky...fronta na lístky nekecám tak 500m 😕 , ale nakonec to nějak posílili a šlo to celkem rychle 😉 .matýnek se ten den překonal a usnul až ve 14h 😲 , musel všechno vidět 😀 .takže den super 🙂 .
včera jsme byli v podstatě celý den doma, protože pršelo a mně bylo navíc pořád pěkně zle 😝 .mám žaludek neustále jako na vodě 😒 .
dnes u klasika...ráno úklid, pak procházka, nákup atd 😉 .
spinkáme od 12.05 🙂
akorát noci jsou teda hrozné 😢 ...noruje a noruje, tak jen pořád hlídám aby nespadl ☹ .tři 3 jsou podle mého naspadnutí...fakt se musí proříznout každou chvilku...jo a matýnek uhryznul další dudel, takže máme poslední a ten mu nešmakuje 😅 ...tak se třeba oddudluje sám 😎 😀 ...nový nekupuju ani za nic 😝 .
zkusím vás dočíst, ani nevím kolik toho je 😅 ...včera jsem po o ležela, akorát matýnek začal plakat už po 40 minutách 😨 , tak bych stejně prd stihla ☹ .

katzi 🙂 ...před hodinkou dorazil balíček, moc moc děkuji 😵 ..i ten brumík to celkem přežil 😀 , ale nemáš si dělat škodu 😨 .já dnes nebo nejpozději zítra půjdu konečně koupit ty dvd, přes víkend to dopálím a v pondělí odešlu 😉 ,pšíííšahááááám 😀 .

ined77
7. črc 2010

matova 🙂 ...tak tě uklidním 😅 ...ani matýnek moc nechce pít ☹ , přijde mi, že čím jsou větší vedra, tím pije méně 😨 .nechápu to...už jsem zkoušela kdejaké šťávičky a houbelec.trošku pomáhá, že pije se mnou doma ředěné 100% džusy.to jako že si ode mě crcne brčkem 😅 .ale aspoň začal zase pěkně papkat polévky, i to ovoce celkem pojí, zeleninu (okurek, paprika)... ve všem je voda, tak snad mu to stačí. a taky začal poslední dvě noci pít večer před spaním čajík.kupuju nějaký dětský jablečný..název teď nevím, ale včera došel, tak dnes na něj půjdu 😅 .
s tím cukrem..no každý dr. to dělá jinak 😒 ..hlavně aby to dobře dopadlo 😵 .
mně teď bývá tak blbě, že si říkám jestli je to vůbec normální. je mi zle v podstatě pořád ☹ ...zítra mám ko, tak snad bude vše o.k. 😵

@katzi 🙂 ...já bych jí to mléčko taky nebrala.naopak bych bylarděi kdyby matýnek mléko pil, už to nechce ani s tou kaší ☹ .ještě že rád baští sýry a jogurty 😉 .
jsem ráda že je adélka už v pořádku 😵 . to teplo je hrozná potfora ☹ . mě by to taky pěkně vyděsilo...my už měli kde co, ale tohle jště ne 😅 .

@prchalka 🙂 ...máte doma teda pěknou divočinu 😅 .to už je člověk kolikrát fakt zralý na chocholouška 😅 .
člověče, taky bych potřebovala takového manžela 😀...co by mi v noci odejmul dítě 😀

hanca 🙂 ...jééé, taky kolínko...au au ☹ 😢 .
s tím hryzáním je to na prd ☹ ...nás matýnek zase mlátí 😠 ...ohání se, plácne...taky jsem už zkoušela kde co od ignorace až po na zadek a prd platné 😒 .ale plácnutí tak nebolí 😨 ...hryzl mě snad 2x a stačilo 😅 .

gina 🙂 ....jééé není jak vám 😀 .sophi se super přizpůsobila 😉 🙂 .
jen si pěkně užívejte 😵

@sherry28 🙂 ...jejda, to jsi měla teda pěkně veselo ☹ ..ty děcka někdy dokážou pěkně pozlobit 😒 .
jinak teda super hra na divočinu 😀 ...
a luki a trenýrky 😀 ...
při těch avízovaných teplotách se mi dělá blbě už dnes 😅...extrémy moc nemusím a zvlášť teď ne 😀...jak létá tlak jsem jako na houpačce 🙄 😝...zašiju se do sudu tam to vedro přebudu 😀
a co marýskovo kolínko? 😕

@lehna 🙂 ...a jak se dinopark líbil štěpánkovi?my jsme si říkai, že bychom také zajeli, ale asi je to ještě brzy, myslím, že by z toho matýnek ještě moc neměl.
no to víš, rýžovat se musí 😒 ...vydělávají na takových blbinách neskutečně ☹
snad se vám ty dobré zase vrátí 🙂

prchalka
autor
7. črc 2010

Tak u nás spánek 2,5h a pak už jsem otevřela kde se co dalo. Probrala se, klekla si, sepnula ruce a říkala prosím, prosím ☹ ☹ Pak chvilku dobrý a když jsme přišly dolů, tak zadkem nahoru, řev a slzy, k neutišení, jak viděla nočník, tak hysterie, spad jí tam i dudlík, nechtěla tam ani za nic, ale já jí nenutila, jen jsem jí chtěla sundat plínku, nic víc a takhle jí to vzalo a pak sama od sebe si na něj chtěla sednout. Zachraňuju křupkama a vykopem se ven. No ale to zas byla scéna ufff 😝

ined77
7. črc 2010

u nás také spánek 2,5 h 🙂 .
jdeme svačit a valíme ven 😉
všem pěkný zbytek dne, papa 😵

matova
7. črc 2010

ahojte, tak my "UŽ" spíme- od 14:30 😀. Noc v pohode, bol hore o 3:30 na mlieko, zaspal hneď po ňom, a potom od 6 do 7h ráno sa neskutočne prevaľoval, mne sa zas chcelo hroooozne spať, o 7h vypálil a ukazoval na mieko, tak som mu spravila, normálne chcel nazad do postele, tam ho vypil a obaja sme zaspali zas ako polená, ja som nechápala lebo mm bol už preč a myslela som si že to mlieko vypije a bude vstávačka, ale obaja sme vytuhli až do 9:30 😒. N
Celú noc tu brutálne fúkalo a fúka doteraz, navyše leje..doo chcel ísť malý von, nechcel sa dnu ani hrať, nevydržal ani kým sa zemiaky uvaria, už sa snažil sám poobúvať....tak sme sa vybrali ale začalo liať tak sme boli u svokrovcov- v garáži- kde vyťahoval kladivá, pilníky, pílky, šrúby......asi sa to stane novým rituálom dňa 😲. Päťka dole má prerezaný jeden vršok, prsty si tam pchá...
Obed: šampión. omáčka zovčera+ zemiaky vyrené, teraz varím polievku zeleninovú s pšenom, červenou šošovicou a batátmi.
snáď vás dočítam lebo potrebujem aj dožehliť konečne to posteľné, nech ho môžem prezliecť 😅 ...

matova
7. črc 2010

uff, asi to nezožehlím ani dnes 😒
prchalka 🙂 : a nezdá sa ti že pri očných sa čorí správa inak ako pri stoličkách? mne to prišlo tak že pri očákoch bol malý skôr unavený a cez obed chcel celkom spať. Inak zlatunká musela byť s tým prosíkovaním 😔
ined 🙂 : nech ti dopadne dobre poradňa 😉. A že je to divné s tým pitím? ale to vám trošku závidím äv dobrom) ten večerný čajík). šimon je veľký mliečkoš, furt len to, aj pred obedným a večerným spaním a vnoci tiež..Daj vedieť čo je to za čajík 😉 . Uhorku mi nechce, ani melón- žltý ani červený- nedá to do pusy a basta 😒. Včera pojedal vonku jahody a jablko a bol už nejaký zas zlostný...šla som domov s ním že asi už unavený a jak sme došli, nabehol do kuchyne, vytiahol zo skrinky granko a už mi ho niesol, cirkus robil že mu nechcem dať äaby sa zas nedototo 😝 😀).
sherry 🙂 : to by ma fakt vytočilo keby sa na tom rozhadzovaní obaja rehnili 😀 . Aha Jan Hus, dík 😉

matova
7. črc 2010

lehna 🙂 : svojho času bola aj moja smrť ranné vstávanie, veď sa niet čo čudovať keď ani vnoci nespíte... 😢 . Našťastie sa mi malý nejak preorientoval a už vstáva priemrne okolo 7 ráno, (dnes bola výnimka...). Ale zato chodí spať medzi kolo 21-22:30.

sherry28
7. črc 2010

tak Mára spal jen hoďku, proto jsem už nepřišla 😉 byli jsme na nákupu a pro objednané jahody 10kg 😝 už jsou doma a Marek je dneska na zabití celý den, furt by chtěl ode mě jenom nosit, což jsem teda rázně zamítla a on furt chodí a natahuje ruce a nebo řve 😅 nevím co mu zase přeletělo přes nos(asi rýma), fakt teda z něj nemůžeme ani MM 🙄 doufám, že to s rýmou odejde 😖 😕

sherry28
7. črc 2010

@ined77 tak Marýskovi kolínko, už tam má jen jeden stroupek ostatní odpadly 😉 ještě, že se jim všechno hojí rychle 😵 už má zase záchvat 😠

sherry28
7. črc 2010

@prchalka a já tápala kdo to je? 😀

sherry28
7. črc 2010

tak u nás se spí 😉 vybíráme nějakou hračku s Lukym pro Káju k narozkám 😉

hancazivocich
7. črc 2010

Holky, máte některá zkušenosti s tím, že vaše dítko nebo kdokoliv jinej, měl na čelíčku odřené písmeno V nebo W? Doktorka mi tvrdila, že jak byla malá velká, špatně se rotovala, pak ji rychle rvaly ven - že se přidřela v porod. cestách a mělo by to tak v roce zmizet... No, je to mírnější, ale nezmizelo. Když brečí, zuří, nebo tak něco, tak jí na čele svítí.... Chjo..
Od známý mají obě děti W a starší je předškolák a zůstalo mu to

prchalka
autor
7. črc 2010

Tak odpol docela dobrý, stavily jsme se v pekárně, pak na poště - kupodivu jsem tam měla balíček od 1.7. - ale nikdo mi ani nehodil lísteček do schránky - bordel 😖 U švagrové binec s tou garáží, ale najednou je víc místa a bude tam stát bazén a v něm se rochnit - doufám i my - přinejmenším bobina 😀
Před spaním mi nechtěla dopít asi 140 mlíka, tak jsem řekla, tak to né holčičko! Přemluvila jsem jí a vyprávěla, aby bříško nemělo hlad a nakonec nechala na dně, tak jsem ráda 😀
Všem dobrou noc 😔

@matova Týjo pětka 😕 😝 Hele nevím, nezdá se mi, že by se chovala jinak... pořád je to na levačku, někdy víc, někdy míň 😒 Drbe si tu trojku, co jí vyčuhuje špička, prsty v puse furt 😖 A jak se probudila a prosila - ona se probudila asi leknutím a možná se jí něco zdálo, spíš mi jí bylo líto a dole tuplem, sundala jsem jí plínu, ona mi řvala do ucha a já jí vysvětlovala, že jen větráme prdelku... ☹ Teda ale spát chodíte opravdu hroooozně pozdě.. No abych se toho za chvíli nedočkala taky 😖

@sherry28 Koukám, že je to s Markem taky veselé! Ještěže už má to koleno skoro OK! A spí jen hodinku, zato my.... poslední dobou to nějak přehání 😅

@ined77 No kdyby mi neodejmul ditě MM, tak pak sociálka určitě 😅 Já bych to fakt nedávala, u nás jsou prostě noci brutus! Ani nevím, jestli bych měla jet na pár dnů k našim, protože se bojím, že bych se fakt třeba týden nevyspala - teda jela bych, ale jedině s Rohypnolem nebo něčím takovým. Zatím mi nikdo nic takovýho nepůjčil 😝

prchalka
autor
7. črc 2010

@hancazivocich Tak to jsem ještě NIKDY neslyšela... 😅 😕

martinka17
7. črc 2010

trošku sa chcem vopchať do témy, chrústikovy sa už druhý mesiac prerezáva stolička, teraz bol aj zahlienený a riadne soplíkoval a zároveň ho skoro stále pri jedle napína, niekedy aj grcne. Máte s tým niektorá podobnú skúsenosť? nechce sa mi zase letieť k doky, čítala som niekde, že by to mohlo s tým súvisieť ☹

hancazivocich
7. črc 2010

@martinka17 jako že ho bolí bříško?
Kika - když jí rostou zuby, tak zácpuje a kolikuje - otřesný... Minule koncert v noci - usnula až v náručí před půlnocí - to dělá jen, když je jí fakt zle...
Zahleněná taky byla - letěla jsem u prvního zubu na ORL - hysterická prvomatka, dr. se chápavě usmívala. Rýmu jsem nejdřív přičítala k zubu - ale jen vodnatá, jakmile jsou soplíky, tak u nás to je rýma...

hancazivocich
7. črc 2010

Jinak naše krásně oschlé kolínko rozškrábané opět do krve ... Byla jsem na wc a madam se nudila před spaním.... Jestli se tohle zahojí...