Používáme cookies. Více informací zde. OK

Sháním zubaře pro mě i 20měs. syna v okolí Prahy 4, 10

ivammt
4. zář 2014
Ahoj holky, prosím moc o doporučení. Moje zubařka, když synovi byly 3 měsíce, odešla na mateřskou, od té doby nemáme zubaře 😞 Náhradnice za ní není bohužel vůbec tak dobrá jako ona. Ráda bych abychom chodili oba ke stejné (u této to tak bylo). Prosím nemáte na doporučení hodného a šikovného zubaře v okolí Prahy 4 a Prahy 10?? Už je mu 20. měsíců, má 16 zubů a už je hlavně čas poznat zubaře. Bude to s ním asi boj, u čištění zubů, se dost zlobí 🙂
Předem moc děkuji za vaše odpovědi.
berenika39
4. zář 2014
klaravera
20. zář 2014
Poliklinika Modrany,úžasná dětská zubarka,velmi pečlivá
klaravera
23. únor 2015
My také chodíme s malou poliklinika Modrany,velká spokojenost,bezvadný pristup dr.i sestřičky.Také doporucuji
deathy
23. únor 2015
Já svojí mám od mala, ale holku mi nikde nevzali... buď neberou už a nebo nechtějí děti, to byl i případ polikliny Modřany, kterou mám kousek.
V Podolí můžu doporučit Podkovku - tam je taková mladá zubařka, naprosto báječná, přístup perfektní, dítě by si nechalo snad skákat i po hlavě... jen teda ty výkony jsou vcelku palba. Holka toho měla víc a to padla celá výplata.
No a pak ještě mám doporučeno na Chodově Smart Care, mají víc poboček. Tam jsme teda ještě nebyli, ale chystáme se tam, právě kvůli tý ceně v Podolí. Doufám, že budou levnější, ale stejně skvělý co se přístupu týče.
http://smart-care.cz/smartcare.php
verca222
23. únor 2015
Skuste si zavolat tady. Bylo tam psané ze berou pacienty. Je to na Karlovým náměstí
silthar
12. bře 2015
Khaled Khalvati v ulici U strže. Je to strašně fajn zubař. Hodnej a ochotnej, dá dobrou cenu na věci, co nehradí pojišťovny, vstupní má zdarma a bere i malý děti. Já tam šla, protože jsem ho měla nejblíž, ale teď bych tam jezdila i klidně z druhý strany Prahy 😉 Je to taková malá ordinace v bytovým domě. Má stránky www.styledent.cz .

Sem začni psát odpověď...

Odešli