Syn je nemocný, rostou mu zoubky. 5 dní nic nejedl

ssiimaa
28. kvě 2008

Ahoj maminky, poradí mi někdo? Můj syn je nemocný, má kašel a rýmu, lékařka mu dala antibiotika. A aby toho bylo málo, tak mu roste 5 zoubků najednou. Už 5 dnů nic nejedl. Zcela odmítá jakékoliv jídlo. Vyzkoušela jsem už všechno. Když vidí jídlo, rozpláče se. Nechce ani mléko z láhve a čaje vypije tak 500ml za den. Už si nevím rady. Mám si dělat starosti, když už tak dlouho nejedl a vzít ho k doktorovi, nebo se to stává. Díky za rady.

mikca
28. kvě 2008

siiimaa s tím jídlem by to asi nebyl takový problém, ale spíš s tím pitím..500ml za den je málo..když ti nebaští a navíc je nemocný....to ani asi mo nečůrá co...asi bch zašla k mudře aby neby dehydrovanej..zkouni jako má kůži, jestli je pružná a nezůstává řasa, tak by to mělo být Ok, ale pro jsitotu bych to zkusila u mudry....kdyby pil aspon to mlíčko bylo by to něco jiného..ani po troškách ho nehce??

ssiimaa
autor
28. kvě 2008

Mlíko nechce ani vidět, ale v poslední době ho moc nepil. Má už 18.měsíců, tak na mlíko už moc není. Nedostanu do něj ani lžičku polévky. Kůži má v pohodě a vypadá úplně zdravě. Celý den běhá a blbne. Mudr. nám řekla, že jíst začne, ale to nám řekla v pondělí a dnes je středa a žádná změna.

mikca
28. kvě 2008

ssiimmaa no tak když vypadá zdravě tak bych chvíli třeba počkala..ale kdyby byl třeba unavenej a málátnej tak šup k doktoru..na jednu stranu se mu nedivmí že nechce baštit , když se mu to takle sešlo najednou..tak mu dej šas..hůavně aby dost pil..to je základ...na to jídlo dojde postupně...ty jo našemu malému budou dva roky a mléko kdyby nedosal než jde chrupat tak by mi to tu zbořil...ten ho nsad bude mít i ve škole k sváče...
tak držím moc palce..jíst začne neboj..nenásilně mu jídlo nabízej a on si veme.. 🙂