Tablety Růst hory tchaj v těhotenství, máte zkušenost?

effffca
10. čer 2016

Holky,chci se zeptat je tu některá z Vás, která brala po celou dobu těhotenství tablety růst hory tchaj a jestli ano,jaké jste s tím měly zkušenosti??? Děkuji moc za odpovědi

cervenejablko
21. čer 2016

Ano, brala jsem, neberou se po celou dobu, ale jen v prvním trimestru. Klidně mi napiš do IP, s tradiční čínskou medicínou mám dobré zkušenosti.

urtica
21. čer 2016

Ahoj, brala jsem je celé těhotenství....vše v pohodě. Že by se brali jen v prvním trimestru slyším poprvé a myslím, že to není pravda - můžeš to zkonzultovat s Mudr. Hoffmannem (stránky patentní medicíny). Chodila jsem i na akupunkturu, ta mi dělala vyloženě dobře.

zabzulka
21. čer 2016

@effffca ahoj, taky jsem brala celé těhotenství..teda už mi to potom lezlo krkem 🙂 ještě mám celé balení, den před porodem jsem si koupila novou piksličku a nazítří mě už vezli 🙂 no co, až dokojím, tak si to pozobu. Tak mě napadlo, nevíte náhodou, jestli se to může u kojení?

urtica
21. čer 2016

@zabzulka Myslím, že ano, Růst hory tchaj hlavně doplňuje krev a to je u kojení a po porodu žádoucí...

effffca
autor
23. čer 2016

Děkuji moc za názory a rady. Já právě nikoho neznám, kdo by je bral a měl s nimi zkušenosti,jen co jsem se dočetla a tak mě začalo hlodat svědomí, jestli právě jejich užíváním něco nepokazím. Hlavně jsem je začala brát hned na začátku těhu skze předchozí těhotenství,které nedopadlo bohužel dobře(neznáme příčinu,tu bohužel nezjistili:(...)tak jsem chtěla udělat maximum,aby teď vše dopadlo šťastně🙂.Tak myslíte mám je brát po celou dobu těhotenství? Nyní jsem 19tt a beru 3x rbl.ráno a 3x večer.

urtica
23. čer 2016

@effffca Brala bych je celé těhotenství,ale zkuste se poradit s dr. Hoffmanem - dělá konzuktace i přes mail. Já brala 3krát denně 4 tablety. Zabývá se TČM už dlouho a v Čr patří asi ke třem největším odborníkům. Jen bych asi odebírala ty tablety od něho - prochází přísnou kontrolou i co se týká pesiticidů apod., narozdíl od jiých prodejců a distributorů u nás...ale možná už je berete, jen to nevíte 🙂. Nebojte, nic tím nezkazíte. Držím palce, taky nám to poprvé nevyšlo....

effffca
autor
23. čer 2016

@urtica Tak pan dr.Hoffman mi odepsal stručně a jasně, že mám tablety užívat po celou dobu těhotenství a i nadále v dávkách, co jsem užívala do teď 2x3 denně. Tak jsem ráda,že mi to potvrdil i odpoborník. Moc Vám děkuji za radu, moc si toho vážím. Hezký den a děkuji🙂

effffca
autor
24. čer 2016

Ještě bych se chtěla zeptat odkud jste objednávaly růst hory tchaj,když né přímo od pana Mudr.Hoffmana?? Já si je objednávám: http://www.prirodauzdravuje.cz/alternativnimedi...
na každé krabičce je napsáno každá šarže je testována ve švýcarské laboratoři Phytax na těžké kovy,bakterie, plísně a na 460 pesticidů tudíž by to mělo být v pořádku...?

martina_jemelkova
13. lis 2016

@effffca dobrý den, můžu se zeptat na tabletky? Máme 2,5 letého syna, pak nevydařené těhotenství v 6m ukončené únikem plod.vody a teď jsem zase těhu 7+7. Kamarádky mi doporučují užívat tabletky. Nejdřív jsem byla nadšena, ale teď si říkám, jestli je to opravdu v pořádku? K tomu beru utrogestan, aby to nedělalo neplechu.. Moc děkuji za zkušenosti

cervenejablko
13. lis 2016

@martina_jemelkova urcite to zkuste. Ja si taly zavadela Utrogestan a brala RHT a i jsem se ptala sveho cinskeho lekare, jestli je to vhodne a rekl mi, ze ano

martina_jemelkova
14. lis 2016

Dobrý den. Dekuju za info. Dneska mi take dr Hoffman odepsal, ze muzu..tak snad to bude ok..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru