• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už si nevím rady s růstem zubů

2. února 2012 
Dobrý den,
mam 16m holčičku a už 5tý den mi v noci nepsi budi se po dvou hodinách a neustále jen pláče a pláče. Myslela jsem že jsou to zuby mela i teplotu a to jen jeden den ale přetrvává to i přes den to že pláče nic ji nebaví... a taky toho moc nenaspi max. 45min. a to vstává v 5h. Máme uz 10 zubu a ty poslední jsou prvni stoličky... ale nevim ted se ji udelala asi moučnivka pod prednima zubama a asi ji to boli protoze nechce ani pít s flasky.. nevim si rady a uz jsem vyrizena nic nepomáha... poradite mi prosim? děkuji
30. led 2012 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokud je to k zubům,tak já mazala Calgelem a nedám na něj dopustit-dokonce jsem s ním mazala i pusinku,když měla holka afty což je nářez :frowning2: tak zkus to.Nejlépe pak na noc mazat v postýlce před spaním. :wink:
30. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted 3 dny taky trpěli, ale malý měl horečky, myslela jsem, že to jsou taky zuby, slintal hrozně a furt měl něco v puse, ale byla z toho viroza a v pusince má ještě ted trochu povlaku a doktorka říkala, že to moučnivka není a asi ho to taky bolelo a přešlo to. Jíst chtěl jen piškoty a sušenky pro děti a mlíčko už vůbec ne. Zašla bych k doktroce nebo aspon zavolala, my jí taky nejprve volali :slight_smile:
31. led 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rena2 pokud je to jen krátkodobá záležitost, a jinak spí normálně, tak bych se tím tak netrápila. Mě se malá budila od 5 měsíců několikrát za noc. vrchol nastal v 11 měsících, to měla asi týden, kdy se budila i po hodině. Je to opravdu vyčerpávající, ale člověk si tak nějak zvykne, fakt, i když ti to třeba tak nepřipadá.
Nám nepomohlo nic, jen to vydržet. Nám se spaní začalo postupně upravovat v roce a 10 měsících a teprve po 3 roce života se to dá nazvat normální, stejně se ale často budí aspoň jednou za noc.
S tou moučnivkou neporadím, to se něčím maže, ale jestli nechce pít z flašky, klidně zkus naučit brčko nebo rovnou se napít z hrnečku, jestli je to možné a nechá si říct.
Držím palce.
31. led 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzanka26 crca settima moc děkuji za podporu. Ale co myslite ze je to pod tema zoubkama prdnima, je to takový bílo svetle zeleny povlak.. nevim si s tim rady asi vazne pujdu k doktorce. A navic je stále uknourana nic ji nebavi... hruza uz aby to preslo. A spani je stále stejné po dvou hodinach se budi s horoznym plácem!!! :fearful:
31. led 2012 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rena2 a nemá fakt ty afty??Kor pod předníma zoubkama je teda logické že nechce pít z flašky,protože jak saje tak jí to bolí,jen mě tam neštimuje ta zelená barva :grinning: Afty jsou bílé,ale nemá to třba už zhnisané?? :fearful: Nějaký zánět....
31. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
crca tak jsou to agty ach jo byly jsme dneska u dokotrky a mame léky tak snad to bude uz vpohodě :frowning2: :slight_smile:)
31. led 2012 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca oprava AFTY :slight_smile:
31. led 2012 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rena2 chuděra malá :unamused: co jste na to dostali za léky??? :confused: my když měli aftozní stomatitidu,tak jediné co na to bylo,byl heřmánkový čaj a já ještě dělala odvar z hřebíčku a řepíku,a nechala jí ať si to potírá sama,dala jsem jí k tomu tyčinku na čištění uší :sweat_smile: Manžel pak koupil Tantum verde a to teda zabrala skvěle,takže zkus koupit to,ale my už měli ty bonbonky,ale mají snad i jako sprej :wink: Ať je to brzo za váma :wink:
31. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca DObrý den, moc děkuji. Koupim si ten sprej a snad to zabere rychle. A mely jste taky problémy se spaním? Me vubec nespi ani pres den a logicky je pak cely den neprijemna!!! Doktorka mi dala diazepam aby v noci spala ale nic zase se budila a ja taky ze. Tak premyslm ze ji dam po obědě cely po jidle co myslite neublízi ji to? at se taky trochu vyspi...:slight_smile: Jinak dala mi masticku ale ted nevim jak se jmenuje pak napisu i jak to zabralo a mam tu fialovou vodičku. A co jste podavala k jidlu? Me moc nic neji... ach jo at uz to je za nami je to opravdu hoodne narocne!!!
1. únor 2012 v 06:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rena2 Kup i ten Calgel na zoubky,doporučili mě ho v lékárně že je to také možné na to použít.U nás to bylo horší tím,že ty afty měla po celé puse a velké,k tomu horečky,v noci brečela bolestí,až lezla po zdi a nejhorší bylo,že jsem jí nemohla nijak pomoct,protože na to nic nebylo :cry: Hroznýýýýýý!!!Pak to chytil i kluk,ale v slabší míře.I holka to měla v té menší formě a neumím si představit,že by to mělo být horší! :unamused: Mě nic nejedla,jen aspoň malinko pila ten heřmánkový čaj,naštěstí to trvalo tak 3 dny.Ta aftozní stomatitida je pěkné svinstvo,pokud je to jeden aftík,tak to jde,ale nás strašili i nemocnicí kvůli dehydrataci,ale naštěstí aspoň trochu pila,ale jak vzala jídlo do pusy tak byl konec,jí to strašně bolelo a pálelo.Po těch 3 dnech už to pak šlo,to snědla aspoň trochu jogurtu a snažila jsem se jí dávat neochucené věci,aby jí to nedráždilo,super byli ty kukuřičné křupky,to se v pusince rozplynulo a nemusela to kousat :wink: S tím Diazepamem nevím,asi bych to do ní necpala,když to stejně nezabírá,my nic takového nedostali....
1. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi se na to vyprdnu na ten diazepan... je to svinstvo.. Ten cal gel mam taky... a nic moc nezabral.. Ale uz jsem koupila ty tamtum verde tak snad to zabere:slight_smile: děkuji za rady
1. únor 2012 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rena2 není zač,hlavně ať jste brzo fit :wink:
1. únor 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rena2 At jste brzy v pořádku, nám se z toho vyklubala šestá nemoc, včera se osypal a dnes je už dobrý :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek